SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz pokochał Matyldę. Z bólem serca odda ją do rodziny zastępczej

Na dobre i na złe. Falkowicz pokochał Matyldę. Z bólem serca odda ją do rodziny zastępczej

23.12.2015, godz. 20:21
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" pokochał Matyldę (Amelia Czaja) i nie chce się z nią rozstawać. Niestety w 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' profesor zacznie oswajać dziewczynkę z myślą, że wkrótce będzie musiała zamieszkać z nową rodziną. Andrzej zapozna Matyldę z Grzegorzem (Marcin Bosak), który razem z żoną przygarnie ją do siebie. Falkowicz wcale nie będzie z tego powodu zachwycony. W ''Na dobre i na złe'' Andrzej pokochał ją jak córkę.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kto by przypuszczał, żę z Falkowicza będzie ojciec na medal? Matylda, która początkowo miała być jego córką skradła mu serce. Teraz Andrzej nie będzie mógł się z nią rozstać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Lena ma kochanka. Z kim zdradza Latoszka?

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), która cały czas przebywa w szpitalu i nie jest niczego świadoma tłumaczyła Andrzejowi, że Matylda jest jego dzieckiem. Niestety badania DNA wykluczyły ojcostwo Falkowicza. Andrzej zachował się jednak jak prawdziwy mężczyzna i zaopiekował się dzieckiem.

Andrzej i Matylda zaczęli się świetnie dogadywać. Falkowicz pokochał dziewczynkę jak własną córeczkę. Serce mu pęknie, gdy będzie musiał ją przedstawić nowej rodzinie zastępczej.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Witek Latoszek wróci z terapii do Leśnej Góry

W 621 odcinku ''Na dobre i na złe'' zawiezie Matyldę do statniny koni, którą prowadzi Grzegorz (mąż pacjentki, która zmarła w Leśnej Górze) i jego żona Asia. Dziewczynka szybko zorientuje się, że nie chodzi tylko o naukę jazdy, ale o to, że Grzegorz i Asia mają zostać jej nowymi rodzicami.

Matylda będzie załamana, podobnie jak Andrzej. Falkowicz w szczerej rozmowie z dziewczynką wyzna, że bardzo zależy mu na jej szczęściu. Adam (Grzegorz Daukszewicz) zasugeruje, żeby to właśnie Andrzej został pełnoprawnym opiekunem córki Kasi Smudy.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: