SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam dowie się, że Tomasz wrobił go w gwałt

Na dobre i na złe. Adam dowie się, że Tomasz wrobił go w gwałt

13.01.2016, godz. 21:25
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Gdyby nie Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) z "Na dobre i na złe" Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) nie zostałby oskarżony o gwałt i nie trafiłby do więzienia! W 621 odcinku "Na dobre i na złe" Adam poznaje prawdę o udziale męża Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w całej sprawie. Idzie na posterunek policji gdzie od prowadzącego śledztwo policjanta (Jakub Kornacki) dowiaduje się, że Tomasz od samego początku wiedział, że Adam jest niewinny i to on wyciągnął go z więzienia, bo dał mu alibi.

"Na dobre i na złe" odcinek 621 - środa, 20.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pod wpływem chwili Tomasz Rzepecki zdradza Adamowi Krajewskiemu swoją największą tajemnicę. W 620 odcinku "Na dobre i na złe" dochodzi do kolejnego starcia lekarzy z Leśnej Góry, podczas którego z ust Tomasza padają słowa, które rzucają nowe światło na sprawę oskarżenia Adama o gwałt.

- Szkoda było ci ratować tyłek w tej sprawie o gwałt! Może gdybyś trochę posiedział… - stwierdza wściekły mąż Wiktorii. A doktor Krajewski od razu zaczyna się domyślać, że Rzepecki miał coś wspólnego z aferę, która omal nie zniszczyła mu kariery.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Lena Starska ordynatorem w Leśnej Górze. Wygryzła Latoszka?

W 621 odcinku "Na dobre i na złe" Adam próbuje ustalić o co chodziło Tomaszowi i co ma z tym wszystkim wspólnego.

- Miałem rację. Rzepecki od samego początku wiedział, że jestem niewinny i nic z tym nie zrobił... Czuję, że muszę coś z tym zrobić - mówi Krajewski w rozmowie telefonicznej z Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski).

Kilka godzin później spotyka się z bratem, z którym dzieli się najnowszymi rewelacjami w sprawie oskarżenia o gwałt. Falkowicz chce wiedzieć kiedy Adam wyjeżdża do Bydgoszczy gdzie czeka na niego nowa praca w prywatnej klinice.

- Nie wiem czy wyjadę, bo być może ten cały mój wyjazd jest komuś na rękę. Jeżeli ktoś ci mówi "szkoda było ci ratować tyłek, powinieneś gnić w więzieniu", to... - mówi tajemniczo Adam.
- Kto?

- Rzepecki. Dlaczego wyciągnął mnie z paki? Co to znaczy? Facet, który złożył kluczowe zeznania chciał zachować anonimowość. Przecież to się składa... - Krajewski zastanawia się jaki mąż Wiki miał w tym cel.

- Facet, któremu poderwałeś żonę miałby oczyszczać cię z zarzutów? Wybacz, ale to się nie składa... - stwierdza Falkowicz.

- Może, ale coś mi tu śmierdzi. Jeżeli Rzepecki miał jakiś udział w tej sprawie...
- Ochłoń braciszku. Wiktoria to nie jest Helena Trojańska, nie wyjedzie z tobą za morze, jest zbyt zapracowana - dodaje Falkowicz.

Podczas wizyty na posterunku policji Adam poznaje całą prawdę. Policjant potwierdza jego przypuszczenia - to Tomasz Rzepecki dał Adamowi alibi kiedy przekazał śledczemu zdjęcie pijanego Krajewskiego śpiącego na ławce w parku. Ale gdyby nie nie, to Adam nie zostałby oskarżony o gwałt.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: