SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Witek Latoszek kończy terapię, ale nie chce być lekarzem

Na dobre i na złe. Witek Latoszek kończy terapię, ale nie chce być lekarzem

13.01.2016, godz. 20:19
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wielu fanów "Na dobre i na złe" od dawna czeka na powrót Witka Latoszka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska) do szpitala w Leśnej Górze. Od kilklu tygodni aktorzy znów ciężko pracują na planie serialu. Po długiej nieobecności Lena i Latoszek pojawiają się znów w 620 odcinku "Na dobre i na złe". Witek zakończy terapię w ośrodku dla żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego, ale to nie oznacza, że znów będzie lekarzem w Leśnej Górze. Okaże się, że Lena i Latoszek rozstali się i czekają na rozprawę rozwodową.

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O powrocie Latoszków do "Na dobre i na złe" wiadomo było już od początku października. To właśnie wtedy Anita Sokołowska na swoim profilu na Facebooku umieściła pierwsze zdjęcia z planu "Na dobre i na złe" z Bartoszem Opanią.

Zobacz: Na dobre i na złe. Bartosz Opania z ojcem Marianem na wakacjach. Tak bawią się nad morzem [ZDJĘCIA]

Wszycy widzowie, którzy w napięciu czekają na to jak potoczą się losy jednej z bardziej lubianych par z Leśnej Góry już w 620 odcinku "Na dobre i na złe" będą mogli się przekonać, że między Leną a Latoszkiem nie jest dobrze.

Pobyt Witka w klinice, w której leczył się po traumie jaką przeżył na misji wojennej w Afryce, niestety nie uratuje małżeństwa lekarzy przed rozwodem. Wprost przeciwnie. Okaże się, że Lena i Latoszek rozstali się, nie mieszkają już razem i czekają na rozprawę rozwodową w sądzie.

Latoszek pojawi się w Leśnej Górze nie jako lekarz, ale opiekun małego pacjenta. Przywiezie do szpitala Stefana, synka sąsiadki (Anna Grycewicz), u którego wystąpi reakcja alergiczna na antybiotyk. Na jego widok Rafał Konica (Robert Koszucki) od razu wpadnie w euforię. Zacznie dopytywać kiedy przyjaciel wróci do pracy.

Jednak Witek pokręci tylko głową: - Szczerze? Nie wracam. Znasz te wszystkie teksty o rzece, do której się dwa razy nie da wejść…
- Ale my tu na ciebie czekamy i…
- Sorry, stary, ale muszę zacząć coś nowego!
- Ja będę czekać!
- Powinienem się z tobą ożenić! – Latoszek parsknie w końcu śmiechem. - Może by coś z tego było…

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

Witek od razu uprzedzi Konicę, że powrót do Leśnej Góry nie wchodzi w grę, bo jest jeszcze na zwolnieniu lekarskim. Po zakończeniu leczenia w specjalistycznym ośrodku Latoszek nie będzie taki jak dawniej, przed wyjazdem do Afryki. Wciąż będzie unikał kontaktów z kolegami ze szpitala, zamknie się w sobie.

Okaże się też, że Latoszek planuje sprzedaż domu, w którym mieszkał z Leną i Felkiem (Maksymilian Jakubczyk). W 620 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się też Lena, która spotka się z mężem w ich domu, by ustalić wszystkie szczegóły związane ze sprzedażą.

Doktor Starska poinformuje męża, że szuka pracy i być może znów zatrudni się w Leśnej Górze. Na tym jednak nie koniec zmian, bo u boku Leny pojawi się jej nowy kochanek Staszek (Marcin Kwaśny). Lena przedstawi go Witkowi jako byłego kolegę z pracy.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: