SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewy lek Tolidum, który wywołuje raka. Adam wyda go policji?

Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewy lek Tolidum, który wywołuje raka. Adam wyda go policji?

13.01.2016, godz. 20:52
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sensacja w "Na dobre i na złe"! Adam (Grzegorz Daukszewicz) zemści się na Tomaszu (Ireneusz Czop) i wyda go policji? W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) wyjawi kochankowi tajemnicę handlową i powie, że Rzepecki kupował od niej nielegalnie lek o nazwie Tolidum w dużych ilościach i wprowadzał je na czarny rynek. Co Krajewski zrobi z tą wiedzą? To przestępstwo, więc gdyby tylko chciał mógłby wsadzić męża Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) do więzienia.

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aneta Gniewosz z "Na dobre i na złe" wyjawi Adamowi największą tajemnicę Tomasza Rzepeckiego. Doktor Krajewski będzie mógł wykorzystać nabytą wiedzę przeciwko rywalowi, ale to zniszczy jego relacje z piękną przedstawicielką farmaceutyczną, którą poznał na treningu MMA.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz poroni podczas ataku padaczki

W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' Gniewosz zacznie być zazdrosna o uczucie kochanka do Wiktorii. Z tego powodu wspomni Adamowi o nielegalnych interesach, które w przeszłości prowadził mąż Consalidy... Aneta, która początkowo twierdziła, że zna Tomasza od lat, bo to przyjaciel jej rodziców, w końcu powie Krajewskiemu prawdę.

- Dziwi mnie tylko... Damie twojego serca naprawdę nie przeszkadza to, że dzieli życie z takim dupkiem. Był na pierwszym miejscu naszej listy dorabiaczy. Pakował tolidum jak leci. Na Kajmany poleciał w nagrodę za wyniki...

- O czym ty mówisz? Tolidum? Coś ci się pomyliło, on jest chirurgiem dziecięcym...
- Nic nie mówiłam, zapomnijmy o tym - przedstawicielka farmaceutyczna tak naprawdę zna Rzepeckiego, bo był jej klientem.

Mężczyzna kupował niewyobrażalnie duże ilości leku o nazwie: tolidum.

Tym samym działał niezgodnie z prawem, bo specyfik wycofano ze względu na ryzyko działań niepożądanych.
Krajewski znajdzie informację, że lek wycofano ze sprzedaży, bo wywoływał raka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

Przy pierwszej lepszej okazji Adam powie rywalowi, że poznał jego tajemnicę i wie, że handlował na czarnym rynku nielegalnymi, zakazanymi lekami.

Rzepecki nagle wybuchnie – i o mało nie rzuci się na rywala z pięściami! - Szkoda było ci ratować tyłek w tej sprawie o gwałt! Może gdybyś trochę posiedział!

Wyzna Krajewskiemu, że to on go wyciągnął z aresztu i zdjął z niego zarzuty dotyczące gwałtu na nieletniej Weronice.

Czy to przekona Adama, żeby nie zgłaszać sprawy na policję? Jeśli to zrobi, mąż Consalidy może trafić do więzienia nawet na 2 lata! Aneta będzie wściekła na Adama, że się wygadał. Teraz nowa dziewczyna Krajewskiego może stracić pracę, bo wyjawiła ważną tajemnicę handlową...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: