SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Nowi bohaterowie w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Nowi bohaterowie w Leśnej Górze

05.01.2016, godz. 12:54
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto:

Nowe odcinki ''Na dobre i na złe'' i nowi bohaterowie w Leśnej Górze! W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' poznamy Staszka (Marcin Kwaśny) - nowego kochanka Leny Starskiej (Anita Sokołowska) i Annę (Anna Grycewicz) - sąsiadkę Witka Latoszka (Bartosz Opania), która samotnie wychowuje syna. Czy Staszek i Anna zostaną w "Na dobre i na złe" na dłużej?

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' Witek Latoszek wraca z terapii. Jego związek z Leną jest już przeszłością, więc mężczyzna nie ma wyrzutów sumienia zajmując się samotną sąsiadką i jej chorym synem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

Mały Stefan choruje na autyzm, a pewnego dnia dodatkowo będzie męczyła go gorączka i zapalenie ucha. Witek ruszy na pomoc, ale podany przez niego antybiotyk nie poskutkuje.

W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' Latoszek zawiezie syna Anny do szpitala w Leśnej Górze. Gdy wróci ze szpitala, Lena niespodziewanie przedstawi mu swojego nowego ''kolegę''. Latoszek uściśnie Staszkowi dłoń, ale za chwilę zacznie się kłócić z żoną. Lena nie będzie miała dla niego litości

- Szkoda, że po wyjściu z ośrodka nie raczyłeś nawet mnie zawiadomić, że wyjeżdżasz w Bieszczady... Ja potrzebowałam męża, a Felek ojca! Ale nie wracajmy już do tego... Radzimy sobie - powie Lena tłumacząc swój nowy romans.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

Czy widzowie polubią Staszka? I czy Witek pocieszy się w ramionach samotnej sąsiadki? Przekonamy się w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: