SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena chce rozwodu. Latoszek zrywa kontakt z żoną i synem Felkiem

Na dobre i na złe. Lena chce rozwodu. Latoszek zrywa kontakt z żoną i synem Felkiem

13.01.2016, godz. 07:40
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 620. Witek Latoszek (Bartosz Opania), Lena Starska (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czyżby w "Na dobre i na złe" szykował się wojna o dziecko? Lena Starska (Anita Sokołowska) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) są o krok od rozwodu. W 620 odcinku "Na dobre i na złe" spotykają się pierwszy raz o dłuższego czasu w swoim domu pod Leśną Górą. Zamierzają sprzedać posiadłość, bo własnie się rozstają. Latoszek porusza z żoną drażliwy temat kontaktów z ich synem Felkiem (Maksymilian Jakubczyk), którego nie widział już od miesiąca. Czy Lena zabroni mu widywać dziecko i pozbawi go praw do Felka?

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2


Lena i Latoszek wracają do Leśnej Góry po półrocznej nieobecności w "Na dobre i na złe", ale niestety nie wracają do siebie. Witek zakończył już terapię w ośrodku leczenia stresu pourazowego dla żołnierzy, lecz od miesiąca nie utrzymuje kontaktów z żoną i synem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam nie chce być z Anetą

W 620 odcinku "Na dobre i na złe" małżonkowie spotykają się w swoim domu, który zamierzają jak najszybciej sprzedać. Lenie towarzyszy jej bliski kolega Staszek (Marcin Kwaśny), którego poznała w nowej pracy. Latoszek od razu domyśla się, że jego żonę łączy z nim coś więcej niż tylko przyjaźń.

Zdaje sobie jednak sprawę, że na zawsze stracił Lenę. Nie chce jednak stracić syna. Felek jest teraz dla niego najważniejszy. Dopytuje żonę kiedy będzie mógł się z nim zobaczyć, bo bardzo za nim tęskni.

Zobacz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz poroni podczas ataku padaczki

Lena nie zamierza utrudniać mu spotkań z Felkiem, ale jednocześnie zaznacza, że sam odciął się od swojego dziecka. - Kiedy tylko chcesz. W przyszłym tygodniu przywożę go od mamy. Poza tym stary nie tym tonem, dobra? Ja ci nie zabraniałam kontaktów z dzieckiem. Sam z nich zrezygnowałeś - stwierdza z wyrzutem w głosie.

Latoszek broni się, że przecież się leczył, ale Lena i tak wie swoje. - Jasne, leczyłem się. Szkoda, że po wyjściu z ośrodka nie zawiadomiłeś mnie, że wyjeżdżasz w Bieszczady...
-
Może tego potrzebowałem - wyjaśnia Witek.

W pewnej chwili Starska traci nad sobą panowanie! - A ja potrzebowałam męża, a Felek ojca. Jakoś sobie radzimy. Staszek jest moim kolegą z pracy. Pomagał mi kiedy ty nie odbierałeś nawet ode mnie telefonów!

- Dobra, nie chciałem, żebyśmy zaczynali od skakania sobie do oczu

- Nie zaczynamy Witek, my kończymy
- Myślałem, że tu zostajecie? - Latoszek jest zaskoczony planami żony. Lena właśnie zrezygnowała z pracy w szpitalu w Wilanowie i rozgląda się za nowym zajęciem.


ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: