SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Bójka Adama i Anety z ochroniarzami

Na dobre i na złe. Bójka Adama i Anety z ochroniarzami

13.01.2016, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kochankowie z "Na dobre i na złe" biorą udział w bójce, ale przyświeca im szczytny cel, bo bronią słabszego. W 620 odciniku "Na dobre i na złe" Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) po powrocie z treningu MMA są świadkami jak dwóch ochroniarzy bije bezbronnego klienta sklepu. Od razu ruszają do akcji. Jako miłośnicy sztuk walki znają bowiem kilka ciosych, którymi powalają napastników.

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski z "Na dobre i na złe", jak przystało na prawdziwego lekarza, pomaga potrzebującym nawet poza godzinami pracy w szpitalu w Leśnej Górze.

W 620 odcinku "Na dobre i na złe" wracając razem ze swoją nową kochanką Anetą z treningu MMA zauważy przypadkiem uliczną bójkę. Ochroniarze zaatakują klienta, który w jednym ze sklepów zniszczył towar. Bohaterski chirurg od razu stanie w jego obronie. - Panowie, dajcie spokój… dwóch na jednego?!

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

Lekarz z Leśnej Góry zacznie się bić z ochroniarzami. Po chwili dołączy do niego także Aneta, która trochę dłużej trenuje MMA i świetnie sobie radzi nawet z potężniejszymi od siebie przeciwnikami. Niestety ich interwencja będzie spóźniona.

Doktor Krajewski zacznie się bić z ochroniarzami. Po chwili dołączy do niego także Aneta, która trochę dłużej trenuje MMA i świetnie sobie radzi nawet z potężniejszymi od siebie przeciwnikami. Niestety ich interwencja będzie spóźniona.

Pobity mężczyzna, Miron (Paweł Tomaszewski, znany z roli w Kuby w serialu „Hotel 52”) straci w końcu przytomność. Krajewski zacznie akcję reanimacyjną, bo będzie się liczyć dosłownie każda sekunda.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

- Karetkę, szybko! Cholera… Żebra mu połamaliście… Płuco spadło! Szlag! To odma prężna! - zacznie krzyczeć do ochroniarzy.

Adam znów uratuje ludzkie życie, tym razem do spółki z Anetą i to zanim dojdzie do pracy! W szpitalu w Leśnej Górze okaże się, że nie można z Mironem nawiązać normalnego kontaktu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: