SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Aneta straci pracę przez Adama Krajewskiego

Na dobre i na złe. Aneta straci pracę przez Adama Krajewskiego

06.01.2016, godz. 08:50
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kto by pomyślał, że Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) z "Na dobre i na złe" i Tomasz Rzepecki tam dobrze się znają. Kilka lat temu nowa kochanka Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszwicz) i mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) kupował od jej firmy farmaceutucznej duże ilości lewego leku. Kiedy Adam wypomina Tomaszowi jego brudne interesy, Rzepecki od razu dzwoni do Anety. Za ujawnienie tej tajemnicy dziewczyna może wylecieć z pracy.

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anetę i Tomasza z "Na dobre i na złe" w przeszłości łączyły wspólne interesy. Doktor Rzepecki kupował od niej nielegalny leki w dużych ilościach, który został wycofany ze sprzedaży i wprowadzał je na czarny rynek. A to przestępstwo, za które grozi nawet 2 lata odsiadki w więzieniu!

Patrz: Na dobre i na złe. Adam nie chce być z Anetą

W 620 odcinku "Na dobre i na złe" zazdrosna o Wiktorię kochanka Adama zupełnym przypadkiem mówi o jedno słowo za dużo. Aneta nie rozumie dlaczego Wiki odtrąciła takiego świętnego faceta jak Krajewski i wyszła za mąż za Tomasza.

- Dlaczego nie rzuci dla ciebie pana Rzepeckiego? Dziwi mnie tylko... Damie twojego serca naprawdę nie przeszkadza to, że dzieli życie z takim dupkiem. Był na pierwszym miejscu naszej listy dorabiaczy. Pakował tolidum jak leci. Na Kajmany poleciał w nagrodę za wyniki... - mówi w pewnej chwili Aneta zapominając, że jako przedstawicielkę farmaceutyczną obowiązuje ją tajemnica handlowa.

Adam jest zaskoczony słowami Anety. - O czym ty mówisz? Tolidum? Coś ci się pomyliło, on jest chirurgiem dziecięcym... Dopiero po chwili kochanka Krajewskiego łapie się na tym, że powiedziała za dużo. - Nic nie mówiłam, zapomnijmy o tym...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

Ta sprawa nie daje jednak Adamowi spokoju. Znajduje w internecie informację, że lek o nazwie tolidum wycofano ze sprzedaży ze względu na ryzyko działań niepożądanych, wywoływał nawet raka.

Podczas spotkania z Tomaszem w szpitalu celowo wspomina przy nim o tolidum. To powoduje gwałtowną reakcję Rzepeckiego, który od razu dzwoni do Anety.

Wieczorem kochanka Adama przyjeżdża do Leśnej Góry z pretensjami. - Co powiedziałeś Rzepeckiemu, dzwonił do mnie...
- Nie wiem, może coś mu tam rzuciłem. Okazuje się, że pan idealny jest zwykłym dorabiaczem - tłumaczy Adam.

- Proszę zapomnij o tym m co ci powiedziałam. Złamałam tajemnicę handlową. Jak się o tym dowiedzą to mnie wyrzucą z pracy, a nie mogę stracić tej roboty, bo jak wiesz nie mam bogatego męża, który mnie weźmie na utrzymanie - przyznaje wściekła Aneta.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: