SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata podpada Szczepanowi. To koniec ich romansu?

Na dobre i na złe. Agata podpada Szczepanowi. To koniec ich romansu?

03.01.2016, godz. 12:11
Na dobre i na złe odcinek 620. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 620. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Idealny romans w "Na dobre i na złe" dobiegnie końca? Szczepan Lipski (Kamil Kula) buntuje się przeciwko Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka), która wciąż go poucza. W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' między kochankami dochodzi do kolejnej kłótni. Dlaczego? Szczepan odnosi wrażenie, że jego ukochana pani doktor traktuje go z góry, bo zajmuje w szpitalu poważniejsze stanowisko. Co będzie z Agatą i Szczepanem w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''? Rozstaną się?

"Na dobre i na złe" odcinek 620 - środa, 13.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Poważny zgrzyt w związku Agaty i Szczepana. W 620 odcinku ''Na dobre i na złe'' doktor Woźnicka kolejny raz poniży ukochanego w szpitalu, a on nie wytrzyma. Lekarka pokłóci się ze swoim chłopakiem nie bez powodu. Szczepan zarzuci Agacie, że cały czas próbuje nim rządzić. I jest szefową nie tylko w szpitalu, ale też po godzinach.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz opętany nienawiścią do Adama. Co zrobi, by się go pozbyć?

Agata poleci Tomaszowi Szczepana do pracy na oddziale dziecięcym, ale chwilę później poważnie posprzecza się z ukochanym. Chłopak będzie usiłował pomóc pani doktor w opiece nad chorym psychicznie pacjentem. Zamiast go uspokoić, Szczepan pogłębi paranoję chorego, a Woźnicka zwróci mu uwagę.

Szczepan zaprotestuje, bo kolejny raz poczuje się gorszy od wykształconej pani doktor. - Może nawet o tym nie wiesz, ale lubisz od czasu do czasu odegrać „poważną panią doktor”… Tą mądrzejszą.
- Moja praca polega na…
- Problem w tym, że czasem przestajesz już rozgraniczać gdzie jest praca, a gdzie cała reszta! Mam dosyć wiecznego pouczania… Czuje się, jakbym miał ci przynosić świadectwo z paskiem!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

Czy to koniec jego związku Szczepana z Agatą? Ta para to idealny dowód na to, że pracodawcy nie powinni zatrudniać osób związanych ze sobą uczuciowo. Ten romans nie ma świetlanej przyszłości. Agata i Szczepan wciąż żyją w konflikcie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: