SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza pocałuje Przemka i namówi go na wyprowadzkę od Oli

Na dobre i na złe. Zuza pocałuje Przemka i namówi go na wyprowadzkę od Oli

29.12.2015, godz. 07:05
Na dobre i na złe odc. 586. Zuza (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 586. Zuza (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zuza (Julia Kamińska) i Przemek (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" mają za sobą gorący romans i bolesne rozstanie. Teraz byli kochankowie z Leśnej Góry są na etapie przyjaźni. To jednak zmienia się 619 odcinku "Na dobre i na złe". Zuza przełamuje wreszcie swoje lęki związane ze wspomnieniami o gwałcie i całuje Przemka. I przy okazji radzi mu, żeby wyprowadził się z hotelu rezydentów gdzie mieszka razem z Olą (Anna Karczmarczyk) i jej kochankiem Janem (Krzysztof Kwiatkowski). Między Zuzą i Przemkiem znów rodzi się uczucie.

"Na dobre i na złe" odcinek 619 - środa, 30.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Zuza i Przemek wrócą do siebie i wreszcie stworzą szczęśliwy związek? Obydwoje bardzo dużo przeszli i potrzebuję mieć przy sobie kogoś bliskiego.

To dzięki Przemkowi Zuza powoli zapomina o brutalnym gwałcie w Afryce. On z kolei przypomina sobie czasy ich szalonych wypraw na motorze, gdy nie był jeszcze ojcem Frani (Karolina Wańszys) i mógł pozwolić sobie na beztroskę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

Zaginięcie córki uświadamia jednak Przemkowi jak bardzo jego życie się zmieniło. Teraz jest odpowiedzialny za Franię i musi robić wszystko, by jego córka była bezpieczna. Po dramatycznych poszukiwaniach Frani, która zgubiła się będąc pod opieką uzależnionego od alkoholu ojca Oli, Andrzeja Pietrzaka (Olgierd Łukaszewicz), córka lekarzy z Leśnej Góry trafiła do szpitala.

Zapała nie będzie odstępował swojego dziecka ani na krok. W tych trudnych chwilach swoje wsparcie zaoferuje mu właśnie Zuza, która sprawdzi się jako przyjaciółka i pocieszycielka. To właśnie doktor Krakowiak przekona Przemka, że nie powinien obwiniać Oli o tę tragedię.

W 619 odcinku "Na dobre i na złe" doradzi mu też, by wreszcie rozpoczął nowe życie z dala od matki swojego dziecka, z którą cały czas mieszka w hotelu rezydentów. Dzięki Zuzie Przemek podejmie decyzję o wyprowadzce, tak aby Ola i Jan mogli czuć się razem bardziej komfortwo.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

Decyzja Przemka sprawi, że Zuza poczuje, że być może on także mają jeszcze szanse być razem, stworzyć związek, dzięki któremu zapomną o tym co było i nareszcie będą szczęśliwi. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Zuza pierwszy raz od miesięcy pocałuje Przemka, a on nie będzie się opierał.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: