SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert wmawia Beacie, że ich dziecko jest poważnie chore i namawia ją na aborcję!

Na dobre i na złe. Robert wmawia Beacie, że ich dziecko jest poważnie chore i namawia ją na aborcję!

23.12.2015, godz. 20:20
Na dobre i na złe odcinek 619, Beata (Maria Góralczyk)
Na dobre i na złe odcinek 619, Beata (Maria Góralczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Robert (Bartosz Porczyk) jest zdolny do najgorszej zbrodni tylko dlatego, żeby chronić swój sekretny romans. Dębski nie chce, by Beata (Maria Góralczyk) urodziła jego dziecko i właśnie dlatego namawia ją na aborcję. Nie chce, by Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) dowiedziała się o jego drugim życiu i kochance. W 619 odcinku ''Na dobre i na złe'' Robert namawia Beatę na usunięcie ciąży, a pomaga mu w tym znajomy ginekolog, który fałszuje wyniki badań DNA dziecka.

"Na dobre i na złe" odcinek 619 - środa, 30.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' okazało się, że Beata jest w ciąży z Robertem. Dębski panikuje, bo nie chce, by jego drugie życie wyszło na jaw. Beata nie wie, że Dębski ma żonę, a jego żona nie ma pojęcia o kochance. Jego kłamstwa pewnie niedługo wyjdą na jaw, ale Robert robi wszystko, by zachować swój romans w tajemnicy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz przestępcą! Adam doniesie na męża Wiktorii Consalidy?

W tym celu, w 619 odcinku ''Na dobre i na złe'' mężczyzna spotyka się z kolegą ginekologiem i prosi, by specjalnie dla niego zmienił wyniki badań.

- Stary, to jest kryminał!
- Z tego żyjesz, nie? - Robert wzruszy tylko ramionami
- Ale tylko za zgodą pacjentki!
- Drugi raz prawa do uprawiania zawodu ci nie zabiorą… - zauważy Dębski i opowie mu o swoim kłopocie z kochanką - Kompletny koszmar! Wiesz, co by było, gdyby się Sylwia dowiedziała? Nie chcę stracić żony… Zrozum, ja ją naprawdę kocham!
- A tamta?
- Romansik! Nie mogę się w to pakować, nie chcę unieszczęśliwiać ich obu! Zrobiłem błąd... Teraz za niego płacę - westchnie Robert, który trochę za późno żałuje, że wdał się w romans. Ginekolog przyjmie pieniądze od kolegi i sfałszuje badania.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Robert wypiera się zdrady i oczernia Radwana

Beata gdy to zobaczy będzie w szoku. Dziewczyna zaleje się łzami, a Dębski będzie ją namawiał na aborcję.

- Świadomość, że dziecko, które nosisz pod sercem jest chore, że tak bardzo będzie cierpiało, jak je urodzisz…. Cały nasz świat się zmieni…. A w pewnym momencie może być już za późno, żeby to zmienić.(…) Nie będziemy czekać! Jutro zawiozę cię do mojego przyjaciela... Jest najlepszym specjalistą w USG położniczym! - powie Robert. Czy Beata mu uwierzy i usunie ciążę?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: