SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Dziecko Beaty i Roberta jest chore. Beata poroni?

Na dobre i na złe. Dziecko Beaty i Roberta jest chore. Beata poroni?

30.12.2015, godz. 20:11
Na dobre i na złe odcinek 619, Beata (Maria Góralczyk)
Na dobre i na złe odcinek 619, Beata (Maria Góralczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ciąża Beaty (Maria Góralczyk) z "Na dobre i na złe" zagrożona! Pielęgniarka z Leśnej Góry, która romansuje z mężem Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) nie wiedząc, że Robert Dębski jest żonaty i cały czas ją oszukuje, w 619 odcinku "Na dobre i na złe" wreszcie poznaje prawdę o drugim życiu kochanka. Przeżywa wstrząs, który źle wpływa na jej stan zdrowia. Beata zaczyna krwawić - życie jej nienarodzonego dziecka jest zagrożone. Czy ciężarna kochanka Roberta poroni?

"Na dobre i na złe" odcinek 619 - środa, 23.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To było do przewidzenia, że kłamstwa Roberta Dębskiego wreszcie wyjdą na jaw! Jako pierwsza o zdradzie męża dowiaduje się Sylwia Mróz. Kiedy pijany Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) wyjawia jej, że Robert ma romans z pielęgniarką Beatą, lekarka mu nie wierzy.

A Robert, pytany przez żonę o sekretny związek z Beatą, wszystkiego się wypiera. Jak zwykle udaje kochającego męża, więc Sylwia łapie się na jego czułe słówka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tajemnica Tomasza. Adam dowie się, że mąż Wiktorii handlował zakazanymi lekami

W 619 odcinku "Na dobre i na złe" Beata przypadkiem podsłuchuje rozmowę Sylwii i Krzysztofa, z której wynika, że Robert Dębski jest mężem doktor Mróz. Nie może uwierzyć własnym uszom. Przecież jest z Robertem od wielu miesięcy i nigdy przez myśl jej nie przeszło, że kochanek może ją oszukiwać.

Co prawda ostatnio nie chciał u niej nocować, nie zgodził się też na przeprowadzkę do jej mieszkania, lecz to nie wzbudziło jej podejrzeń. Beata nie ma podstaw, by nie wierzyć Sylwii i Krzysztofowi. Z kolei Robert pogrąża się jeszcze bardziej. Świadomy tego, że wcześniej czy później żona odkryje jego kłamstwa próbuje pozbyć się swojego dziecka.

Żeby ratować własną skórę mąż Sylwii Mróz wmawia Beacie, że ich dziecko ma poważną wadę genetyczną i w tej sytuacji jedynym wyjściem jest aborcja. Posuwa się do tego, że podstawia swojego kolegę ginekologa, by potwierdził tę diagnozę. Beata jest tak zszokowana tą tragiczną informacją, że zaczyna krwawić i odczuwać silne bóle brzucha.

Patrz: Na dobre i na złe. Aneta pobije Wiktorię? Nowa kochanka Adama pozbędzie się rywalki?

W szpitalu w Leśnej Górze od razu zgłasza się na badania do doktora Radwana, który prowadzi jej ciążę. Ginekolog uspokaja przyszłą mamę - zapewnia, że jej dziecko jest zdrowe i nic mu nie grozi. Beata zadaje sobie sprawę jak okrutnie Robert ją oszukał.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: