SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek oskarża Olę, że jest złą matką

Na dobre i na złe. Przemek oskarża Olę, że jest złą matką

13.12.2015, godz. 10:35
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dla małej Frani (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" noc w zamkniętym samochodzie była traumatycznym przeżyciem. Córka Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz) omal nie zginęła po tym jak dziadek alkoholik, Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), porzucił ją w aucie i poszedł pić. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Frania jest już bezpieczna, ale wciąż nie może dojść do siebie. 18-miesięczna Franka ciągle płacze i nie chce zostać w przedszkolu. Zupełnie jakby bała się, że znów zostanie sama, bez opieki. A Przemek o całą tę tragedię obwinia Olę.

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Franią z "Na dobre i na złe"? Czy córka Oli i Przemka zapomni o koszmarze, który zgotował jej własny dziadek? Choć dziewczynka ma dopiero 18 miesięcy, to fakt, że została porzucona w samochodzie przez ojca Oli wywarł trwały ślad na jej psychice.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Koniec Oli w Leśnej Górze. Ola wylatuje z pracy za odmowę aborcji

Dzień po tym tragicznym wydarzeniu Franka nie jest już tym samym radosnym, roześmianym dzieckiem. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Ola zauważa, że z jej córeczką dzieje się coś niedobrego. Okazuje jej tyle miłości i matczynego ciepła ile tylko jest w stanie, ale Frania pamięta o tym, co się stało.

Kiedy Przemek Zapała spotyka Olę przed szpitalem w Leśnej Górze od razu wypytuje ją o Franię. Teraz bardziej niż kiedykolwiek chce dokładnie wiedzieć gdzie jest jego dziecko i z kim. - Jak Frania w przedszkolu?

Niestety Ola ma dla byłego kochanka złe wieści. Frania nadal przeżywa dramat. W jej maleńkiej główce wciąż tli się wspomnienie o porzuceniu. - Nie chciała zostać, płakała... - stwierdza ze smutkiem Ola. A Zapała zamiast ja pocieszyć jeszcze bardziej się nakręca. - To podziękuj staremu, że zafudnował wnuczce traumę!

Patrz:
Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą córkę? Frania trafi do pogotowia opiekuńczego

Doktor Pietrzak nie zamierza wysłuchiwać ciągłych pretensji ojca swojego dziecka. - Wydaje mi się, że już to przerabialiśmy? Skąd mogłam wiedzieć, że on znowu zaczął pić?

- Trzeba było sprawdzić zanim mu ją dałaś - Przemek jednak dalej ją obwinia. Nie jest w stanie zapomnieć o dramatycznym zaginięciu Frani i znów zaufać Oli. - Tak? I co teraz ja jestem gównianą matką, za to ty świetnym ojcem! - rzuca wściekle Ola. - Ja tego nie powiedziałem.. - stwierdza Przemek, lecz myśli coś zupełnie innego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: