SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię przez Adama Krajewskiego?

Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię przez Adama Krajewskiego?

12.12.2015, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Frania (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" omal nie umarła w samochodzie, porzucona przez dziadka pijaka, a teraz trafi do domu dziecka?! Koszmar Oli (Anna Karczmarczyk) i Przemka (Marcin Rogacewicz) zdaje się nie mieć końca. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" przez Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) pracownica opieki społecznej Wanda Głowacka (Anna Wodzyńska) zaczyna wątpić czy lekarze nadają się na rodziców. To wszystko wina Adama, który urządził sobie imprezę w hotelu rezydentów.

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Ola i Przemek z "Na dobre i na złe" stracą Franię? Jeden błąd Oli, która zostawiła córkę z ojcem alkoholikiem (Olgierd Łukaszewicz) może zaważyć o dalszej przyszłości jej dziecka, o tym, czy Franka zostanie odebrana rodzicom i trafi do domu dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Frania trafi do pogotowia opiekuńczego

W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Frania jest już bezpieczna w domu z Olą i Przemkiem, ale jej rodzice nie mogą zapomnieć o tym, że dziewczynka była w śmiertelnym niebezpieczeństwie, że w środku nocy Andrzej Pietrzak zostawił ją samą w samochodzie na kilka godzin i poszedł pić.

Nie dość, że lekarze z Leśnej Górze obwiniają się wzajemnie o to, co się stało, to jeszcze muszą walczyć o Franię z opieką społeczną. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" urzędniczka Wanda Głowacka może ich pozbawić praw rodzicielskich.

Rano Ola zrobić córeczce śniadanie i przeżywa szok. Kuchnia wygląda jak pobojowisko. To sprawka Adama, który w nocy urządził sobie imprezę ze swoją nową kochanką Anetą Gniewosz (Natalia Rybicka). Ola prosi kolegę o pomoc w uporządkowaniu kuchni, która przypomina pijacką melinę. Butelki po piwie i winie na pewno nie przemawiają na korzyść młodych rodziców.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

- Zrozum… Po tej aferze z ojcem jesteśmy z Przemkiem na cenzurowanym! W każdej chwili może ktoś tu przyjść, żeby sprawdzić, w jakich warunkach wychowujemy Franię. I co sobie pomyśli?! - Ola jest coraz bardziej zirytowana zachowaniem Adama, lecz stara się trzymać emocje na wodzy.

Krajewski obiecuje jej, że posprząta, ale jakoś nie spieszy mu się do porządków. Pech chce, że w hotelu rezydentów zjawia się pracownica opieki społecznej. Głowacka zagląda na kontrolę, po której ma wystawić opinię na temat Oli i Przemka.

- Tu na ogół tak nie wygląda… Proszę mi wierzyć! Ola i Przemek są dobrymi ludźmi i świetnymi lekarzami… - zapewnia Adam, który jest przerażona ostrym spojrzeniem urzędniczki. Przecież od tego jak oceni rodziców Frani zależy los dziecka.

- Wierzę panu. Ale moim zadaniem jest sprawdzić, jakimi są rodzicami - stwierdza Głowacka, która chwilę potem wypytuje o lekarzy ich kolegów ze szpitala w Leśnej Górze.

Ma bowiem ustalić czy Ola jako rezydentka oddziału ginekologii i Przemek jako chirurg poświęcają dziecku wystarczająco dużo uwagi. A może Frania cierpi na tym, że rozwijają swoje kariery jej kosztem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: