SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię? Córka lekarzy trafi do pogotowia opiekuńczego

Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię? Córka lekarzy trafi do pogotowia opiekuńczego

15.12.2015, godz. 21:04
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Mała Frania (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe", która zaginęła będąc pod opieką dziadka alkoholika, zostanie odebrana rodzicom? Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) trafiają na czarną listę opieki społecznej. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" urzędniczka (Anna Wodzyńska) chce zabrać córkę Oli i Przemka do pogotowia opiekuńczego. Podejrzewa bowiem, że lekarze z Leśnej Góry nie nadają się na rodziców i zaniedbują dziecko. Czy Ola i Przemek stracą córkę?

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dramatyczne przeżycia czekają Olę i Przemka z "Na dobre i na złe"! A wszystkiemu winny jest ojciec Oli. Uzależniony od alkoholu Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) okazuje się na tyle nieodpowiedzialnym opiekunem, że upija się i zapomina gdzie zostawił Franię.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

W 617 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek z przerażeniem odkrywa, że jego córki nie ma z ojcem Oli, który miał się nią zajmować pod ich nieobecność. Ale najgorsze jest też, że kompletnie pijany Pietrzak nie wie co się stało z Franią, którą wieczorem zabrał ze sobą do baru i porzucił na parkingu w samochodzie.

Śmiertelnie przestraszony Zapała dopiero rano zawiadamia o wszystkim Olę i wzywa policję. W przypływie złości zarzuca byłej kochance, że zostawiła dziecko z alkoholikiem. Na szczęście jeszcze tego samego dnia udaje się odnaleźć Franię. Córka Oli i Przemka jest cała i zdrowa, choć groziło jej wielkie niebezpieczeństwo.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam Krajewski odejdzie z Leśnej Góry i będzie miał nową kochankę

To tragiczne wydarzenie nie pozostaje niezauważone przez opiekę społeczną. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Ola i Przemek stają przed realną groźbą, że stracą Franię. Ponoszą konsekwencje zaniedbań popełnionych przez ojca Oli.

Mają bowiem rozmowę z pracownicą opieki społecznej (Anna Wodzyńska). Przydzielona do tej sprawy urzędniczka zaczyna sprawdzać, czy lekarze nadają się na rodziców skoro zostawili córkę z pijakiem.

W hotelu rezydentów gdzie Ola i Przemek mieszkają razem z Franią pojawia się kontrola. Niestety nie wypada ona pomyślnie - w kuchni i w innych pomieszczeniach panuje bałagan co tylko dowodzi, że lekarze nie radzą sobie z wypełnianiem obowiązków rodzicielskich.

Rodzice Frani jeszcze bardziej się pogrążają kiedy pracownica opieki społecznej odwiedza żłobek, do którego chodzi ich córka. Przemek z Olą spóźnią się po odbiór Frani. Ta wpadka może ich drogo kosztować, bo urzędniczka chce umieścić Franię w pogotowiu opiekuńczym.

Ola i Przemek dosłownie w ostaniej chwili ratują córkę. To jednak nie zmienia nastawienia opieki społecznej. Wręcz przeciwnie - lekarze z Leśnej Góry muszą walczyć o to, by nie odebrano im praw rodzicicielskich.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: