SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek nie pozwolą sobie odebrać Frani

Na dobre i na złe. Ola i Przemek nie pozwolą sobie odebrać Frani

10.12.2015, godz. 18:30
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramat w "Na dobre i na złe"! Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) wyrwą Franię (Karolina Wańszys) z rąk bezdusznej urzędniczki (Anna Wodzyńska). W 618 odcinku ''Na dobre i na złe'' pracownica opieki społecznej będzie sprawdzać, jakimi rodzicami są młodzi lekarze. Tego dnia Ola i Przemek nie zdadzą egzaminu. Rodzice Frani spóźnią się po nią do żłobka, gdy dotrą na miejsce urzędniczka będzie zabierać dziewczynkę do pogotowia opiekuńczego. W ostatniej chwili przechwycą jednak córkę. Czy stracą Franię?

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z córką Oli i Przemka w ''Na dobre i na złe''? W 618 odcinku serialu urzędniczka zacznie kontrolować rodzinę Frani i dojdzie do wniosku, że jej rodzice nie są odpowiedzialnymi opiekunami.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

W 618 odcinku ''Na dobre i na złe'' pracownica opieki społecznej zajrzy do domu Oli, w którym będzie panował bałagan po imprezie Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i Anety (Natalia Rybicka).

Później Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) zacznie bronić Oli twierdząc, że jest dobrą matką i lekarką jednocześnie. Ale niedługo potem urzędniczka przekona się jednak, że Pietrzakówna nie potrafi połączyć pracy zawodowej z wychowywaniem dziecka.

W 618 odcinku ''Na dobre i na złe'' urzędniczka zajrzy do przedszkola Frani i pech zechce, że akurat tego dnia Ola i Przemek spóźnią się po córkę. Powód? W drodze do placówki uratują mężczyznę, który stracił przytomność na przystanku autobusowym.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wygarnia Adamowi, że sypia z Anetą

Gdy dotrą na miejsce pracownica opieki społecznej będzie już trzymała Franię na rękach z zamiarem zabrania jej na pogotowie opiekuńcze.

- Co pani chciała zrobić? - zapyta Ola widząc kobietę ze swoim dzieckiem na rękach. 
- Nie odbierali państwo telefonów -
wyjaśni urzędniczka. 
- Na przystanku człowiek stracił przytomność. Mieliśmy go zostawić?
- Może nie jesteśmy najlepszymi rodzicami, ale nie pozwolimy jej skrzywdzić nikomu. Rozumie pani? -
powie Przemek, który razem z Olą chwyci dziecko na ręce.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: