SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ojciec Oli przeprasza Przemka Zapałę

Na dobre i na złe. Ojciec Oli przeprasza Przemka Zapałę

09.12.2015, godz. 21:42
Na dobre i na złe odcinek 618. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 618. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zaginięcie Frani (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" to jeszcze nie koniec dramatu w Leśnej Górze. Ojciec Oli (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" pożałuje, że sięgnął po alkohol, gdy Frania była pod jego opieką. W 618 odcinku ''Na dobre i na złe'' córka Oli i Przemka (Marcin Rogacewicz) będzie już bezpieczna, a Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) wyjdzie ze szpitala, do którego trafił z podejrzeniem zawału. Dziadek alkoholik będzie chciał przeprosić Zapałę za swoje zachowanie, ale on mu nie wybaczy! Co więcej - w mocnych słowach zaatakuje Pietrzaka.

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' Andrzej Pietrzak naraził Franię na śmiertelne niebezpieczeństwo! Wszystko przez nałóg, który zawładnął ojcem Oli...

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Odbiorą im córkę Franię

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola nawet nie będzie zdawała sobie sprawy, w jak tragicznej sytuacji znalazła się jej córka. Dziewczynka, która miała być pod opieką dziadka w rzeczywistości siedziała sama w samochodzie przez kilka godzin. Powód?

Stary Pietrzak upił się i zapomniał o maleńkiej wnuczce! W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Przemek chciał odebrać córkę od Andrzeja, ale gdy przyjechał do jego mieszkania, złapał się za głowę. Ojciec Oli był tak pijany, że nawet nie zauważył braku Frani.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

Zapała natychmiast zawiadomił Olę i policję. Pietrzakówna przyjechała na miejsce i usiłowała wyciągnąć od ojca informację, gdzie zostawił Franię. Potem zażądała, by raz na zawsze trzymał się z dala od jej rodziny.

Andrzej w alkoholowym amoku byłledwo żywy. Po wyjściu ze szpitala, w 618 odcinku ''Na dobre i na złe'' postanowia przeprosić Przemka, ale Zapała jest bezlitosny. Nie wybaczy facetowi, który naraził na śmierć jego córkę!

W pewnej chwili Przemek nie panuje nad emocjami i wybucha, nie zważając na słowa! - W dupie mam tę pana skruchę! Przez pana moje dziecko mogło stracić życie! Rozumie pan?! Frani by dziś tu z nami nie było, bo musiał się pan nawalić!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: