SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof po pijaku zdradzi Sylwii, że jej mąż Robert ma romans

Na dobre i na złe. Krzysztof po pijaku zdradzi Sylwii, że jej mąż Robert ma romans

13.12.2015, godz. 14:52
Na dobre i na złe odc. 618. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 618. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tylko Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) z "Na dobre i na złe" wie, że Robert Dębski (Bartosz Porczyk) zdradza Sylwię Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z Beatą (Maria Góralczyk)! Na razie milczy, bo nie chce ranić przyjaciółki, w której skrycie się podkochuje. Ale w 618 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof wyjawia tajemnicę Roberta. Pod wpływem alkoholu Radwan wreszcie mówi Sylwii, że jej mąż ma romans. Co na to Sylwia?

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Romans męża Sylwii Mróz z Beatą w "Na dobre i na złe" jest na rękę Krzysztofowi. W końcu kiedy ginekolog z Leśnej Góry poznał Sylwię na randce w ciemno od razu wpadła mu w oko. Flirtował z nią nie wiedząc, że Sylwia jest mężatką.

Kiedy lekarka powiedziała mu, że jest zajęta Krzysztof zastrzegł, że nigdy nie przekroczy granic przyjaźni, bo już nie umawia się z mężatkami. Romans z Haną Goldberg (Kamilla Baar) w zupełności mu wystarcza. Ale Robert aż się prosi, żeby go rzucić!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Robert zmusi Beatę do aborcji. Pielęgniarka usunie ciążę?

Rozstanie Sylwii i Roberta jest prawie pewne, a kto wtedy zostanie pocieszycielem zdradzonej przez męża doktor Mróz? Oczywiście Krzysztof, który od pierwszego spotkania jest zauroczony Sylwią.

Kłamstwa Roberta wychodzą na jaw w 618 odcinku "Na dobre i na złe". I to nie kto inny, tylko właśnie Radwan wyjawia Sylwii, że jej mąż prowadzi podwójne życie. Impulsem do wyznania prawdy staje się jeden z pacjentów.

Do Leśnej Góry przyjeżdża kolega doktor Mróz ze szkoły. Major Wojska Polskiego Ignacy Piontek (Maciej Wojdyła) ma powikłania po odkleszczowym zapaleniu opon mózgowych i musi poddać się operacji mózgu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Co Kamilla Baar robi po odejściu z Na dobre i na złe?

Szybko okazuje się, że Ignacy tak jak Robert Dębski prowadzi podwójne życie. Pacjent ma żonę Marzenę (Magdalena Biegańska), ale także kochanka Marcina (Bartosz Mazur), z którym służy w wojsku.

W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia jest wstrząśnięta odkryciem, że jej kolega jest gejem, ma romans z innym żołnierzem i do tego okłamuje żonę. Po pracy lekarka opowiada o wszystkim Krzysztofowi. A pijany Radwan zdobywa się na odwagę, by powiedzieć Sylwii, że Robert też ją zdradza.

- Jesteś pewna? Że twój mąż faktycznie jest taki... kochający?
- Co ty chcesz mi powiedzieć?...
- Nie chcę, ale nie mam wyjścia - zapewnia Radwan i wreszcie przerywa milczenie.  - Szlag mnie trafia jak robi cię w konia ten twój „kochający” mąż… Tak. Zdradza cię.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: