SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Koniec Oli w Leśnej Górze. Ola wylatuje z pracy za odmowę aborcji

Na dobre i na złe. Koniec Oli w Leśnej Górze. Ola wylatuje z pracy za odmowę aborcji

10.12.2015, godz. 09:00
Na dobre i na złe odc. 592. Ola (Anna Karczmarczyk), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 592. Ola (Anna Karczmarczyk), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aborcja w "Na dobre i na złe" zniszczy karierę jednej z lekarej w Leśnej Górze! Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) przeciwstawia się swojemu szefowi i płaci za to najwyższą cenę. W 618 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka nie zgadza się, by przeprowadzić aborcję u jednej z pacjentek. Tym samym nie wypełnia polecenia Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Ordynator ginekologii szpitala w Leśnej Górze nie zamierza tolerować takich zachowań podwładnej, więc zwalnia Olę z pracy!

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Konflikt ginekologów z Leśnej Góry doprowadza do zwolenienia Oli Pietrzak! Młoda lekarka, która dzięki Hanie Goldberg (Kamilla Baar) dostała etat na oddziale ginekologii i położnictwa, niemal od samego początku świetnie dogadywała się z doktorem Radwanem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie Frani. Ojciec alkoholik Oli zgubi jej córkę


Co prawda istniały między nimi drobne różnice zdań, a ordynator chirurgii swego czasu nawet zarzucał Oli, że mało angażuje się w pracę. Ostatnio jednak ich współpraca układała się bez zarzutu. Wszystko zmienia się kiedy w 618 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry zostaje przyjęta ciężarna chora na nerki.

Ola razem z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz) otacza pacjentkę troskliwą opieką zupełnie nie przeczuwając zbliżających się kłopotów. Jak podaje "Świat Seriali" lekarze z Leśnej Góry niemal od razu zauważają, że przyszła mama nie może się dogadać z meżem, który w ogóle nie interesuje się jej stanem zdrowia. Obchodzi go tylko nienarodzone dziecko.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam Krajewski odejdzie z Leśnej Góry i będzie miał nową kochankę

Pacjentka wyznaje Oli, że myślała nawet o usunięciu drugiej ciąży, bo przez postępującą chorobę z trudem radzi sobie z wypełnianiem obowiązków matki. Los decyduje jednak za ciężarną. W ciągu kilku godzi jej stan gwałtownie się pogarsza.

Badania wykazują, że doszło do zatrucia ciążowego. Dla pacjentki jedyną szansą na przeżycie jest przerwanie ciąży. Tyle tylko, że jej mąż kategorycznie się na to nie zgadza. Ola odmawia wykonania zabiegu aborcji. Krzysztof Radwan nie toleruje sprzeciwu podwładnej. Od razu zwalnia Olę z pracy.

To dopiero początek problemów doktor Pietrzak, która nie dość, że traci posadę w Leśnej Górze to jeszcz drży ze strachu, że opieka społeczna zabierze jej córkę Franię (Karolina Wańszys).

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: