SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam dla Anety zostanie w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe. Adam dla Anety zostanie w Leśnej Górze?

11.12.2015, godz. 08:03
Na dobre i na złe odcinek 617, Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odcinek 617, Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" opuści Leśną Górę i wyjedzie do Bydgoszczy gdzie czeka na niego posada szefa chirurgii w prywatnej klinice? Plany Adama komplikują się kiedy w 618 odcinku "Na dobre i na złe" nawiązuje on romans z Anetą Gniewosz (Natalia Rybicka). Nowa kochanka Adama zatrzyma go w Leśnej Górze? Ucieczka Adama do Bydgoszczy miała mu pomóc rozpocząć nowe życie. Jeśli zostanie z Anetą ma szanse także na nową miłość...

"Na dobre i na złe" odcinek 618 - środa, 16.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Wyjazd Adama Krajewskiego z Leśnej Góry do Bydgoszczy staje pod znakiem zapytania kiedy w 617 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg daje się ponieść namiętności w ramionach Anety Gniewosz, seksownej przedstawicielki farmaceutycznej, którą poznał na treningu MMA.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Koniec Oli w Leśnej Górze! Ola wyleci z pracy, bo nie zgodzi się na aborcję

Przed randką z Anetą, Adam był pewny, że odejście z Leśnej Góry to najlepszy sposób, by zapomnieć o ostatnich dramatycznych wydarzeniach związanych z oskarżeniami o gwałt.

Na jego decyzję duży wpływ miała także Wiktoria Consalida, która kolejny raz odtrąciła jego miłość. Wiki wróciła do swojego męża Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop), a Adam stracił nadzieję, że kiedyś jeszcze będą razem.

W 617 odcinku "Na dobre i na złe" mimo początkowych wątpliwości Adam zgadza się iść na randkę z Anetą, która kończy się gorącymi pocałunkami na masce samochodu.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam kocha Wiktorię, ale romansuje Anetą

Czy nowa kochanka Adama zdoła zatrzymać go w Leśnej Górze? Jeśli Adam wyjedzie do Bydgoszczy jego romans z Anetą raczej nie ma szans na przetrwanie.

W 618 odcinku "Na dobre i na złe" Adam po namiętnej nocy z Anetą szybko ją od siebie odsuwa. Zapowiada, że na poważny związek oraz miłość nie ma szans. I łamie tym dziewczynie serce. - Zaryzykuj...
- Proszę cię... Wystarczy mój brat!
- Też cię nie chce stracić?
- Aneta próbuje przekonać Adama do zmiany planów. Nowa dziewczyna Krajewskiego nie będzie ukrywać, że bardzo jej na nim zależy i liczy na coś więcej niż tylko przelotną przygodę.

- Nie chcę zaczynać niczego, co będzi mi szkoda zostawić... - wyjaśnia Anecie chirurg z Leśnej Góry, który już za miesiąc ma opuścić szpital. Już teraz możemy zdradzić, że Adam nigdzie nie wyjedzie, ale to na razie tajemnica dlaczego zrezygnuje z przeprowadzki do Bydgoszczy i zmiany pracy.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: