SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz odkrywa, że Adam odchodzi z Leśnej Góry i triumfuje

Na dobre i na złe. Tomasz odkrywa, że Adam odchodzi z Leśnej Góry i triumfuje

08.12.2015, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 620. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tomasz (Ireneusz Czop) z "Na dobre i na złe" może odetchnać. Adam (Grzegorz Daukszewicz) odchodzi z Leśnej Góry, a to dla Rzepeckiego powód do świętowania. Odwieczny rywal Tomasza zniknie i przestanie rujnować jego małżeństwo z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Rzepecki daje Krajewskiemu do zrozumienia, że po jego odejściu szpital w końcu odzyska dobre imię, które stracił gdy media obiegła plotka o lekarzu-kryminaliście i gwałcicielu.

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Rzepecki długo czekał na taki obrót sytuacji. Jego odwieczny rywal odchodzi z Leśnej Góry. Mąż Wiktorii może odetchnąć z ulgą. Jej kochanek zniknie raz na zawsze!

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam i Aneta na pierwszej randce

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Rzepecki triumfuje i daje Adamowi do zrozumienia, że jego odejście sprawia mu nieocenioną radość.

-Cieszę się, że podjąłeś właściwą decyzję - zacznie Tomasz po jednej z operacji, którą poprowadzi w asyście Krajewskiego.
-Słucham?
-Że odchodzisz. Lekarz z taką kartoteką to ciężar dla dobrego szpitala.
-Stary, o czym ty mówisz? Z jaką kartoteką? Zostałem niesłusznie oskarżony! - denerwuje się Adam, bo to bardzo niewygodny temat.
-To już problem szpitala w Bydgoszczy. Oby nowe dowody nie wpadły im w ręce, nie?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

Tomasz nie podsiada się z radości, a to denerwuje Adama. Krajewski chce zacząć nowe życie, a Rzepecki cały czas przypomina mu o feralnej sprawie gwałtu, w którą z resztą sam go wrobił. Panowie jeszcze długo nie dojdą do porozumienia. A raczej... nigdy.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: