SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz i Aneta Gniewosz to dawni znajomi. Co ich łączy?

Na dobre i na złe. Tomasz i Aneta Gniewosz to dawni znajomi. Co ich łączy?

04.12.2015, godz. 07:50
Na dobre i na złe odcinek 617. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odcinek 617. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Co łączy Anetę (Natalia Rybicka) i Tomasza (Ireneusz Czop) z ''Na dobre i na złe''? W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' nowa dziewczyna Adama (Grzegorz Daukszewicz) wpadnie na Rzepeckiego i okaże się, że bardzo dobrze go zna! Aneta wyjaśni Krajewskiemu, że Tomasz to znajomy jej rodziców, z którym kiedyś prowadziła interesy. Mąż Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie zadowolony ze spotkania ''po latach''. Będzie miał przez Anetę same kłopoty!

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Aneta Gniewosz i Adam spotkali się na treningu. Chirurg wpadł blondynce w oko. Już w 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' dziewczyna odwiedzi lekarza w szpitalu pod pretekstem skręconej nogi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Aneta zjawi się w szpitalu. Ma zamiar poprosić Adama, by skontrolował jej nogę, którą skręciła podczas ostatniego treningu. Przy okazji Gniewosz zamierza oczywiście uwieść nowo poznanego kolegę.

Kiedy dziewczyna pojawi się w Leśnej Górze wpadnie na Tomasza. Okaże się, że Aneta i Rzepecki bardzo dobrze się znają. Skąd?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aborcja w Leśnej Górze! Robert zmusi Beatę, by usunęła ciążę

Aneta wyjaśni Adamowi, że Tomasza zna od dziecka, bo to znajomy jej rodziców. Dziewczyna doda, że kiedyś robiła z Rzepeckim interesy i to właśnie jemu zawdzięcza obecną posadę w firmie farmaceutycznej. Tomasz nie będzie zadowolony ze spotkania. Słusznie przewidzi, że pojawienie się Anety zwiastuje kłopoty... Niedługo Adam dowie się od kochanki, że Tomasz handlował nielegalnymi lekami!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: