SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia nie uwierzy w romans swojego męża i pielęgniarki Beaty

Na dobre i na złe. Sylwia nie uwierzy w romans swojego męża i pielęgniarki Beaty

03.11.2015, godz. 10:14
Na dobre i na złe odc. 613. Pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odc. 613. Pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sekretny romans męża Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" i pielęgniarki Beaty (Maria Góralczyk) przestanie być tajemnicą. W 617 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), który jako pierwszy przyłapał Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk) z ciężarną kochanką wyjawi Sylwii, że mąż zdradza ją z pielęgniarką. W tym samym czasie Beata dowie się, że jej ukochany ma żonę. Tyle tylko, że doktor Mróz da się przekonać Robertowi, że jest jej wierny!

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Dębski, świetny neurolog i geriatra, który prywatnie jest mężem Sylwii Mróz, neurochirurg ze szpitala w Leśnej Górze od miesięcy okłamuje żonę i kochankę. Podwójne życie Roberta wychodzi na jaw przypadkiem. W 613 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof jest świadkiem pocałunku Beaty i doktora Dębskiego.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zaginięcie córki Oli i Przemka. Ojciec Oli zgubi Franię

Na prośbę Roberta przez jakiś czas trzyma dla siebie tę wiedzę. Mąż Sylwii zapewnia bowiem ginekologa z Leśnej Góry, że zerwał już z kochanką, lecz pomaga jej, bo Beata jest w ciąży. Ale Krzysztof czuje się w obowiązku powiedzieć Sylwii, że jest oszukiwana i zdradzana przez męża.

Nie mogąc dłużej bezczynnie patrzeć jak Robert gra na dwa fronty w 617 odcinku "Na dobre i na złe" mówi przyjciółce, że Robert ma romans z pielęgniarką Beatą.

Reakcja Sylwii jest dla niego sporym zaskoczoniem. Zdradzona żona nie wierzy Krzysztofowi. I żeby było jeszcze ciekawiej daje sobie wmówić, że Robert jest jej wierny. Bo mąż Sylwii dopuszcza się manipulacji, by zoszczędzić żonie cierpiernia.

- Robert nie jest złym człowiekiem. Myślę, że zaskoczyło go życie. Kocha żonę, tylko przez chwilę się zapomniał. Wszedł na grząski grunt, nawiązał romans z pielęgniarką Beatą, która jest z nim w ciąży. Żeby ratować małżeństwo i oszczędzić żonie bólu, dopuści się do czynów nieetycznych - będzie manipulował i oszukiwał - powiedział o swoim bohaterze Bartosz Porczyk.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam Krajewski odejdzie z Leśnej Góry i będzie miał nową kochankęWbrew pozorom Robertowi zależy na Sylwii. Trochę się jednak pogubił w swoim życiu i nie wie jak wybrąć z romansu z Beatą.

- On kłamie w imię miłości do Sylwii. Sam jego konflikt wewnętrzny jest świadectwem wrażliwości. Cały czas zastanawia się, co i komu powiedzieć, ma dylematy, wierzę, że jeszcze nie jest z nim bardzo źle. Ostatecznie sobie nagrabi, nie będzie przyjemnie - dodał aktor z "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: