SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek w szpitalu u Frani. Zuza wspiera Przemka i broni Oli

Na dobre i na złe. Przemek w szpitalu u Frani. Zuza wspiera Przemka i broni Oli

07.12.2015, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 617, Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617, Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto:

Przemek (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" wybaczy Oli (Anna Karczmarczyk) dzięki byłej kochance? W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' po dramatycznej akcji poszukiwania zaginionej Frani (Karolina Wańszys) Zapała jest wykończony. Jego córka trafia do szpitala po tym, jak pijany Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) zostawił wnuczkę w samochodzie. Przemek obwinia Olę i uważa ją za złą matkę. Dopiero Zuza (Julia Kamińska) staje w obronie Oli i przemawia byłemu kochankowi do rozsądku.

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Przemek wpada w szał, bo Frania zaginęła przez dziadka. Andrzej Pietrzak, który w nocy miał zajmować się wnuczką, sięgnął po alkohol. Upił się do nieprzytomności i zapomniał gdzie zostawił wnuczkę.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola wyrzeka się ojca alkoholika, bo naraził Franię na śmierć!

Córka Oli i Przemka zostaje odnaleziona i trafia do szpitala w Leśnej Górze. Zapała czuwa przy dziecku i obwinia byłą dziewczynę, o to, co się stało. Zuza Krakowiak pociesza Przemka i broni Oli.

- Przyniosłam ci coś do jedzenia. Pomyślałam, że pewnie jesteś głodny - mówi Zuza i wręcza Przemkowi przekąskę. - Dzięki. To był najgorszy dzień w moi życiu - tłumaczy Przemek. 
- Wyobrażam sobie...

- Boje się, że nie będę mógł jej już zaufać...

- Tak nie mów. Nie możesz jej obwiniać, bo zaufała własnemu ojcu. To on ją zostawił, a ona też miała dziś najgorszy dzień swojego życia - zauważa doktor Krakowiak.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Odbiorą im córkę Franię

Zapała może liczyć na Zuzę. Dzięki niej młody ojciec przestaje niesłusznie oskarżać Olę o to, co się stało. Nie wybaczy natomiast Andrzejowi, który naraził Franię na śmierć. Także Ola nie jest w stanie zapomnić o tym co się stało, W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' wyrzeka się ojca i prosi, by raz na zawsze zniknął z jej życia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: