SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pierwsza randka i seks Adama z Anetą - zdjęcia

Na dobre i na złe. Pierwsza randka i seks Adama z Anetą - zdjęcia

09.12.2015, godz. 20:05
Na dobre i na złe odc. 617. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odc. 617. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kuszenia Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" ciąg dalszy! Aneta Gniewosz to niezła uwodzicielka, która wie czego chce. A chce właśnie przystojnego lekarza z Leśnej Góry, którego poznała na treningu MMA. W 617 odcinku "Na dobre i na złe" znów pojawia się w Leśnej Górze z bolącą kostką. Tym razem przystępuje do bezpośredniego ataku, którego finałem jest randka zakończona pocałunkiem. Tyle tylko, że Adam nadal kocha Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska).

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Sympatyczna, uśmiechnięta i seksowna Aneta Gniewosz z "Na dobre i na złe", przedstawicielka farmaceutyczna, która znokautowała Adama na treningu MMA podbije w końcu serce Krajewskiego i pozwoli mu zapomnieć o Wiktorii?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Beata poroni? Dziecko Beaty i Roberta jest chore

W 617 odcinku "Na dobre i na złe" Aneta wraca do Leśnej Góry i odwiedza doktora Krajewskiego na dyżurze po kontuzji, której nabawiła się na wspólnym treningu. Kostka wciąż ją boli, więc chirurg zleca konsultację u Rafała Konicy (Robert Koszucki).

Po badaniu Aneta zaczepia Adama na szpitalnym korytarzu. - Miałeś rację, pęknięta torebka stawowa. Doktor Konica zabronił mi miesiąc zaglądać do klubu.
- To chłopakom na pewno będzie ciebie brakowało. Słuchaj, jeżeli mógłbym ci jakoś pomóc...
- Pójdziesz dzisiaj ze mną na kolację... Chciałam podziękować za pomoc, znam świetną włoską knajpę po moim blokiem. tuż pod moim mieszkaniem!

Patrz:  Na dobre i na złe. Adam od Anety dowie się o ciemnym interesach Tomasza

Adam z początku się waha. Za to Szczepan (Kamil Kula), wyraźnie Anetą zauroczony, zacznyna się martwić, czy kolega na pewno wie co robi. Przecież wielu facetów oddałoby wszystko za randkę z Anetą.

- Widzę, że wczorajsze spotkanie na macie niesie dalekoidące konsekwencje. Myślałem, że to ty zostałeś znokautowany? Adam od razu wyprowadza przyjaciela z błędu. - Pozory, wygrałem na punkt, ok?
- Raczej los na loterii. Dziewczyna jest zjawiskowa… Cały klub za nią szaleje!

Krajewski jednak nie ustępuje. Nie w głowie mu teraz kolejne romanse. - To się dobrze składa, bo ja chwilowo nie szukam przygód.
- Zwariowałeś?!
- Zmądrzałem. A teraz wybacz, idę zoperować przepuklinę!

W końcu doktor Krajewski pojawia się jednak na wieczornym spotkaniu. Po kolacji odprowadza nawet przyjaciółkę do domu. Aneta obejmuje Krajewskiego, a on a kolei zapowiada od razu, że nie ma co liczyć na romantyczne zakończenie w łóżku.

- Aneta… Nie chcę, żebyć mnie źle zrozumiała. Jesteś świetną dziewczyną, ale...
Kolejne słowa lekarza przerywa jednak pocałunek Anety. Dziewczyna rzuca się na niego i zaczyna namiętnie całować.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: