SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię. Opieka społeczna u lekarzy z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą Franię. Opieka społeczna u lekarzy z Leśnej Góry

08.12.2015, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 618. Przemek (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ola (Anna Karczmarczyk) i Przemek (Marcin Rogacewicz) z "Na dobre i na złe" stracą prawo do opieki nad córką? W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Frania (Karolina Wańszys), która odnajduje się w szpitalu po tym jak dziadek alkoholik zostawił ją samą w samochodzie, teraz może trafić do domu dziecka. Pracowniczy szpitala zawiadamiają bowiem opiekę społeczną. Urzędniczka odwiedza Olę w hotelu rezydentów, żeby sprawdzić, czy jej dziecko żyje w dobrych warunkach.

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat Oli i Przemka dopiero się rozpoczyna! W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' młodzi rodzice wpadają w szał, na wieśc, że ich córeczka, która miała być pod opieką dziadka, zaginęła w nocy w tajemniczych okolicznościach.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola wyrzeka się ojca alkoholika, bo naraził Franię na śmierć!

Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) nie dopilnował wnuczki, bo sięgnął po alkohol. Upił się do nieprzytomności i zapomniał o dziecku, które zostało w samochodzie. Na szczęście któryś z przechodniów znalazł Franię i wezwał pomoc.

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Zapała, który nie znajduje swojej córki w mieszkaniu Pietrzaka, od razu zawiadamia policję. Funkcjonariusze odnajdują dziecko podobne do rysopisu w jednym z okolicznych szpitali.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Odbiorą im córkę Franię

Po kilku godzinach w zamknięciu w samochodzie 1,5-roczna Frania jest głodna i przegrzana. Całe szczęście samochód nie stał na słońcu, bo to prawdopodobnie skończyłoby się śmiercią Frani.

Gdy córeczka Oli i Przemka jest już bezpieczna w swoim domu, wszystko wydaje się być poukładane, ale to dopiero początek... Chwilę później w drzwiach staje pracownica opieki społecznej. - Pani Aleksandra Pietrzak?

-Zgadza się.
- Wanda Głowacka. Jestem pracownikiem opieki społecznej i przyszłam dokonać inspekcji warunków mieszkaniowych.
- Nie rozumiem... - Ola nie wie o co chodzi.
- Szpital złożył doniesienie w sprawie pani córki, w ciągu najbliższych kilku dni skontaktuje się z panią kurator - wyjaśnia urzędniczka, a Ola i Przemek z przerażenia nie mogą wydusić z siebie słowa.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: