SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ojciec Oli umrze na serce? Alkoholik Pietrzak trafia do szpitala - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Ojciec Oli umrze na serce? Alkoholik Pietrzak trafia do szpitala - ZWIASTUN

09.12.2015, godz. 20:02
Na dobre i na złe odcinek 617. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramat w "Na dobre i na złe". Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) jest pijakiem i Ola (Anna Karczmarczyk) niepotrzebnie mu zaufała! W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' nie pamięta co się stało z wnuczką, którą zostawił w aucie. Ola i Przemek (Marcin Rogacewicz) zaczynają poszukiwania Frani (Karolina Wańszys). Nagle na oczach Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) pijany ojciec Oli skarży się na ból w klatce. Od lat choruje na serce, ale nie wziął leków. Kiedy Pietrzak przestaje oddychać, Janek go reanimuje.

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola przeżyje prawdziwą tragedię. Nie dość, że jej ojciec zostawił Franię na całą noc w samochodzi i poszedł do baru się upić, to w dodatku sam doprowadza się do stanu przedzawałowego!

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Odbiorą im córkę Franię

Pietrzakówna zaufała ojcu, który przed laty nadużywał alkoholu. W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' kompletnie pijany Andrzej śpi w swoim domu, ale nigdzie nie ma Frani. Gdy Przemek przyjeżdża odebrać córkę od niedoszłego teścia zastaje go upojnego alkoholem.

Na próźno pyta go gdzie jest Frania, co zrobił z jego córką. Andrzej nie pamięta wydarzeń poprzedniej nocy kiedy porzucił Frankę na parkingu i poszedł pić. Przerażony Zapała dzwoni na policję i sprowadza na miejsce Olę z Jankiem (Krzysztof Kwiatowski). 

Ola i Przemek wpadają w panikę. Zaczynają desperacko szukać córki. Bezsilni zgłaszają zaginięcie dziecka na komisariacie. Ola składa obciążające Pietrzaka zeznania. Ujawnia, że jej ojciec miał kiedyś problemy z alkoholem.
Od 8 lat leczy się na serce… Zapewniał, że od tego czasu nie pije!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

W czasie poszukiwań Frani ojciec Oli zostaje z Janem Stanisławskim. Nagle zaczyna skarżyć się na ból serca. Jan od razu dzwoni na pogotowie i rozpoczyna reanimację. Ratuje Pietrzakowi życie.
- Przyślijcie karetkę! Mam pacjenta z podejrzeniem zawału!

Pietrzak trafia do szpitala w Leśnej Górze. Przemek z Olą, zdesperowani, nadal szukają zaginionej córki… Ojciec Oli umrze w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''?

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: