SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Gdzie jest Frania? Córka Oli i Przemka odnajdzie się w szpitalu

Na dobre i na złe. Gdzie jest Frania? Córka Oli i Przemka odnajdzie się w szpitalu

03.12.2015, godz. 13:28
Na dobre i na złe odcinek 617, Ola (Anna Karczmarczyk), Frania (Karolina Wańszys), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 617, Ola (Anna Karczmarczyk), Frania (Karolina Wańszys), Andrzej (Olgierd Łukaszewicz), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Frania (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" w niebezpieczeństwie! Co będzie z Franią (Karolina Wańszys) w 617 odcinku ''Na dobre i na złe''? Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) wpadł w amok alkoholowy, w środku nocy poszedł pić i zapomniał o wnuczce. Dlatego 1,5-roczna dziewczynka spędza kilka godzin uwięziona w samochodzie. Policjanci zawiadomieni przez Przemka (Marcin Rogacewicz) i Olę (Anna Karczmarczyk) dopiero rano odnajdą ich córkę w szpitalu. Mała Frania będzie wycieńczona, odwodniona i bardzo słaba...

"Na dobre i na złe" odcinek 617 - środa, 9.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola zostawiła córeczkę pod opieką swojego ojca. Lekarka nie wiedziała jednak, że mężczyzna nie pokonał nałogu i nadal pije. Andrzej Pietrzak naraził wnuczkę na śmierć, bo sięgnie po alkohol!

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Odbiorą im córkę Franię

Ojciec Oli cały dzień zajmował się Franią, ale wieczorem postanowił wstąpić do monopolowego. Zaparkował samochód pod blokiem i pobiegł od sklepu. Po wnuczkę jednak nie wrócił...

Pijanego Andrzeja w domu zastanie dopiero Przemek. W 617 odcinku ''Na dobre i na złe'' Zapała będzie chciał odebrać córkę od niedoszłego teścia, ale Frani tam nie będzie! Co stało się z córką Przemka i Oli?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

Młodzi rodzice wpadną w panikę i zawiadomią policjantów, którzy szybko odnajdą Franię w samochodzie Andrzeja. Dziewczynka spędziła sama kilka godzin w samochodzie. Ktoś mógł ją porwać!

Córka Oli i Przemka będzie wyziębiona, głodna i wykończona płaczem. Sprawą zainteresują się pracownicy opieki społecznej, którzy dojdą do wniosku, że tylko bardzo nieodpowiedzialni rodzice, mogli zostawić dziecko pod opieką alkoholika.

Córka Oli prawdopodobnie trafi do szpitala w Leśnej Górze. Na miejscu przejdzie badania kontrolne. W szpitalu znajdzie się także pijany Andrzej. Nieodpowiedzialny dziadek zrozumie, co zrobił, dopiero jak wytrzeźwieje.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: