SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda błaga Kasię Smudę, by do niej wróciła

Na dobre i na złe. Matylda błaga Kasię Smudę, by do niej wróciła

02.12.2015, godz. 20:20
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wzruszające sceny czekają fanów ''Na dobre i na złe''. W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) przebudzi się ze śpiączki, ale nieprędko wróci do normalnego życia. Mama Matyldy (Amelia Czaja) ma otwarte oczy, ale nie reaguje na głos córki. Dziewczynka jest zrozpaczona i ze łzami w oczach prosi matkę żeby wyzdrowiała. Co będzie z Kasią w ''Na dobre i na złe''? Falkowicz (Michał Żebrowski) przygotowuje się na najgorsze.

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Kasia Smuda budzi się ze śpiączki! Mama Matyldy otwiera oczy, ale nie ma z nią żadnego kontaktu. Córka pacjentki marzy o tym, by mama wróciła do domu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Kasia Smuda budzi się ze śpiączki, ale nie reaguje. Ma uszkodzony mózg

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Kasia leży nieruchomo, ale ma otwarte oczy. Matylda ze łzami w oczach błaga ją, by wyzdrowiała. Płacz dziewczynki pozostaje bez odpowiedzi...

- Popatrz na mnie, mamusiu… Jestem tutaj… Za dwa dni są moje urodziny, mamusiu… Wstaniesz do tego czasu? - prosi zapłakana dziewczynka.

- Posiedź przy mamie i mów do niej. Na pewno cię słyszy. Ja porozmawiam z lekarzem - prosi Falkowicz, ale to czego się dowie nie będzie pocieszające...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem. Kocha Matyldę jak córkę

Okaże się, że Kasia Smuda już nigdy nie wróci do pełnego zdrowia. Na pewno na razie nie będzie w stanie zająć się Matyldą. Wygląda na to, że Falkowicz przez dłuższy czas będzie zastępczym ojcem Matyldy.

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: