SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda budzi się ze śpiączki, ale nie reaguje. Co będzie z mamą Matyldy?

Na dobre i na złe. Kasia Smuda budzi się ze śpiączki, ale nie reaguje. Co będzie z mamą Matyldy?

02.12.2015, godz. 07:55
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 616. Matylda (Amelia Czaja), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) z "Na dobre i na złe" wróci do zdrowia? W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' była kochanka Falkowicza (Michał Żebrowski), a zarazem matka 9-letniej Matyldy (Amelia Czaja) odzyskuje przytomność. To nie oznacza jednak, że Katarzyna szybko wróci do normalnego życia. W jej mózgu zaszły nieodwracalne zmiany. Pacjentka nie będzie reagować na głos własnego dziecka. Lekarze uprzedzą Falkowicza, że być może Kasia Smuda nigdy nie odzyska dawnej sprawności. Co będzie dalej z mamą Matyldy?

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Po wielu tygodniach od wypadku i operacji mózgu pogrążona w śpiączce Kasia Smuda wreszcie otworzy oczy. Radość Matyldy, która tak długo czekała na tę chwilę mieszać się jednak będzie ze smutkiem. Prawniczka nie będzie w stanie wypowiedzieć ani jednego słowa. Lekarze uprzedzą Falkowicza, że takie objawy mogą wskazywać na nieodwracalne uszkodzenia mózgu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Zuza i Przemek spędzają upojne chwile nad rzeką

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' przed urodzinami Matyldy niespodziewanie Kasia Smuda odzyska przytomność. Dziewczynka będzie przekonana, że powrót mamy to najpiękniejszy prezent na świecie.

Matylda będzie pewna, że w końcu odzyska mamę… - Popatrz na mnie, mamusiu… To ja… Czekałam, jestem tutaj… Za dwa dni są moje urodziny, mamusiu… Wstaniesz do tego czasu?

- Wiedziałam, wiedziałam. Najpierw jej opowiem jak mnie wyrwałeś z izby dziecka, potem jak gramy razem na pianinie. Nie zdradzę, że mi pozwalasz jeść słodycze. Obiecuję!  - powie Falkowiczowi podekscytowana Matylda, ale jej entuzjazm szybko opadnie.

Córka Kasi Smudy, którą Falkowicz pokochał jak własne dziecko, usiądzie przy szpitalnym łóżku mamy i zacznie do niej mówić, ale prawniczka nie odpowie. Kobieta będzie miała otwarte oczy, lecz w ogóle nie zareaguje na głos Matyldy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem. Kocha Matyldę jak córkę

-Posiedź przy niej. Mój. Na pewno cię słyszy. Porozmawiam z jej lekarzem - powie zaniepokojony Falkowicz. A odpowiedź lekarza prowadzącego wcale nie będzie pocieszająca. Wygląda na to, że Kasia Smuda już nigdy nie wróci do normalnego życia, bo w jej mózgu doszło do bardzo poważnych uszkodzeń.

Jak podaje "Świat Seriali" niewykluczone, że Kasia Smuda już nigdy nie wróci do pełnego zdrowia. Na pewno na razie nie będzie w stanie zająć się Matyldą. Wygląda na to, że Falkowicz przez dłuższy czas będzie zastępczym ojcem Matyldy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: