SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Frania porzucona przez ojca Oli w samochodzie

Na dobre i na złe. Frania porzucona przez ojca Oli w samochodzie

02.12.2015, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 616. Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), Frania (Karolina Wańszys)
Na dobre i na złe odc. 616. Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), Frania (Karolina Wańszys) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Mała Frania (Karolina Wańszys) z "Na dobre i na złe" pod opieką dziadka alkoholika nie jest bezpieczna! W 616 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) zabiera wnuczkę na noc do siebie, by w tym czasie Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) mogli urządzić sobie romantyczny wieczór przy winie. Po drodze jednak wstępuje do baru. A Franię zostawia w samochodzie na parkingu. Przerażona córka Oli i Przemka (Marcin Rogacewicz) zaczyna płakać i wołać mamę, ale dziadek jej nie słyszy. Co się stanie z Franią w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ola nie ufa ojcu, ale mimo to powierza mu swoje dziecko! W 616 odcinku "Na dobre i na złe" Jan planuje spędzić romantyczny wieczór z ukochaną przy winie, a później upojną noc. Obecność Frani nie jest im jednak na rękę. Dlatego też korzystają z propozycji Pietrzaka, który chce zabrać wnuczkę na noc do swojego mieszkania.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą dziecko! Co się stanie z Franią?

Po namowach Janka Ola zgadza się, by jej ojciec zajął się Franią. Nie jest jednak świadoma, że alkoholik Andrzej znów pije. I to przy dziecku. Ola i Jan pakują Franię do fotelika. Przejęta młoda mama wyjaśnia ojcu co robić gdy Frania obudzi się w nocy.

- Jeżeli będzie płakała śpiewasz piosenkę o misiu. Rano jak tylko wstanie najpierw pielucha, proszę najpierw pielucha, a później kaszka. Jan ją odbierze około 10 - udziela ojcu instrukcji. - Ola daj spokój, sam ją przywiozę, bawcie się - zapewnia tata Oli.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

Jednak ojciec Oli nie dociera do mieszkania. Parkuje samochód przed blokiem, zostawia Franię w aucie, a sam wychodzi na piwo do pobliskiego baru. - Jedno piwko po takim dniu to by mi się należało, nie Franka? - mówi żegnając się z wnuczką.

Bezbronna i przerażona Frania, która w środku nocy zostaje sama w samochodzie, woła mamę, lecz Pietrzak nie wraca po wnuczkę. Co się stanie z Franką? Jaki będzie finał tej dramatycznej nocy? O tym widzowie przekonają się dopiero w 617 odcinku "Na dobre i na złe".

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: