SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam przy nowej kochance Anecie zapomni o Wiktorii

Na dobre i na złe. Adam przy nowej kochance Anecie zapomni o Wiktorii

24.11.2015, godz. 15:30
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka), nowa bohaterka w "Na dobre i na złe", uwiedzie i omami Adama (Grzegorz Daukszewicz)! W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' jeden pocałunek z Anetą sprawi Krajewski zupełnie zapomni o Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska), która do tej pory była miłością jego życia. Wiki pójdzie w niepamięć, bo seksowna przedstawicielka farmaceutyczna szybko zaciągnie Adama do łóżka i nawiąże z nim gorący romans.

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' Adam zapisze się na treningi MMA. Po pobiciu w parku lekarz doszedł do wniosku, że znajomość sztuk walki bardzo mu się przyda. Nie spodziewał się jednak, że na sali treningowej spotka nową miłość!

Zobacz: Na dobre i na złe. Nowa kochanka Adama pobije Wiktorię?

Adam wpadnie w oko Anecie. Przedstawicielka farmaceutyczna zapoluje na Krajewskiego i już na pierwszych zajęciach zacznie z nim odważnie flirtować. Podczas jednej z walk nawet go pocałuje!

Chirurg z Leśnej Góry wpadnie w sidła Anety. Niedługo później wysportowana blondynka skręci kostkę, a Adam zabierze ją do swojego szpitala. Potem będzie romantyczna kolacja i wspólna noc! Czy to znaczy, że Krajewski zapomni o Wiktorii?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam z łóżku z nową kochanką Anetą

''Jego miłość do Wiktorii jest chyba prawdziwym uczuciem, ale Aneta będzie usilnie pokazywać słabe strony swojej rywalki i spróbuje wyperswadować Adamowi to uczucie'' - powiedziała Natalia Rybicka, czyli serialowa Aneta w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: