SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam poznaje Anetę Gniewosz. Natalia Rybicka w Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Adam poznaje Anetę Gniewosz. Natalia Rybicka w Na dobre i na złe

02.12.2015, godz. 20:37
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odc. 616. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nowy romans w ''Na dobre i na złe''! Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) pozna atrakcyjną Anetę Gniewosz (Natalia Rybicka), przy której zapomni o miłości do Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). W 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' przedstawicielka farmaceutyczna zaprosi lekarza na romantyczną kolację. Ta randka zakończy się w łóżku! Wiki będzie szalenie zazdrosna o wysportowaną blondynkę, która zacznie kręcić się przy lekarzu. Jakby tego było mało Adam odejdzie z Leśnej Góry.

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy romans w szpitalu w Leśnej Górze! Adam Krajewski po tragicznych przeżyciach związanych z niesłusznymi oskarżeniami o gwałt zacznie nowe życie. Najpierw podejmie decyzję o odejściu z pracy, a potem zacznie uprawiać sport.

Zobacz: Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w Leśnej Górze. Nowa pacjentka poderwie Adama

W 616 odcinku "Na dobre i na złe" Adam i Szczepan (Kamil Kula) zapiszą się na zajęcia MMA. Na jednym z treningów sztuk walki panowie poznają Anetę Gniewosz (Natalia Rybycka). Jak podaje magazyn "Świat Seriali" młoda i atrakcyjna przedstawicielka farmaceutyczna wpadnie w oko Krajewskiemu.

Dziewczyna szybko odwzajemni uczucia lekarza i zacznie go podrywać na zajęciach. Podczas jednej z walk Aneta nieoczekiwanie pocałuje Adama. Kiedy skręci kostkę odwiedzi Adama w Leśnej Górze.

Na miejscu Wiktoria zauważy Krajewskiego z nową koleżanką i będzie szalenie zazdrosna. Wdzięczna dziewczyna natomiast zaprosi lekarza na romantyczną kolację. Po randce Adam i Aneta wylądują w łóżku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz zdradza sekrety Adama Krajewskiego z Na dobre i na złe

Czy ten romans to będzie coś poważnego? Adam i Aneta zostaną parą? Wiktoria nie będzie mogła znieść widoku ukochanego z inną kobietą. Być może Krajewski tylko mści się na Consalidzie, która nie zamierzała odejść od męża. Teraz pewnie Wiki pożałuje, że nie zostawiła Tomasza (Ireneusz Czop) na prośbę Adama...

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: