SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert wypiera się romansu z Beatą. Pielęgniarka nie jest z nim w ciąży?

Na dobre i na złe. Robert wypiera się romansu z Beatą. Pielęgniarka nie jest z nim w ciąży?

25.11.2015, godz. 20:11
Na dobre i na złe odc. 615. Robert Dębski (Bartosz Porczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 615. Robert Dębski (Bartosz Porczyk), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kłamstwa męża Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" wyjdą na jaw? Krzysztof (Mateusz Damięcki) zdemaskuje Roberta (Bartosz Porczyk)? W 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' Radwan wprost pyta Dębskiego o jego romans. Sylwia wciąż nie wie o drugim życiu męża, ale czy Robert się przyzna do zdrady? Może Krzysztof zadba o to by prawda o jego romansie z Beatą (Maria Góralczyk) wyszła na jaw?

"Na dobre i na złe" odcinek 615 - środa, 25.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' Robert Dębski odwiedza w Leśnej Górze swoją żonę i doktora Radwana, który wie o jego zdradzie. Ginekolog dociekliwie pyta o jego romans! Jak zareaguje mąż Sylwii? Czy przyzna się, że ma romans z pielęgniarką i będzie miał z nią dziecko?

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zdradzi Wiktorię. Natalia Rybicka nową kochanką Adama

Dębski nadal kłamie w żywe oczy zakochanym w nim kobietom. - Dopóki się kochamy nikt i nic nas nie rozłączy… - wyznaje Sylwia nieświadoma, że mąż ją zdradza.

Problemy Dębskiego nabierają olbrzymiego wymiaru, gdy o jego romans otwarcie pyta Radwan. Ordynator ginekologii z Leśnej Góry wspomina Robertowi, że jest przyjacielem Sylwii, ale prowadzi też ciążę Beaty. Niewierny mąż doktor Mróz wypiera się, że będzie miał dziecko z Beatą. - Widziałeś nas? To jest jakiś absurd! Powiem ci, ja zupełnie nie wiem o co chodzi tej dziewczynie?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aborcja w Leśnej Górze! Robert zmusi Beatę, by usunęła ciążę

Krzysztof chce mieć pewność, że Robert mówi prawdę. - Czyli to nie jest twoje dziecko, tak?
- Nie, no przestań. Ja ją znam od krótkiego czasu. Ok, było coś między nami, nie jestem z tego dumny, potem się nie widzieliśmy, potem ona przyjechała i prosiła, żebym jej pomógł przez to przejść. Sylwia o tym nie wie, nie chciałbym żeby się dowiedziała. Beata wie, że mam żonę... - okłamuje Radwana.

Krzysztof nie może patrzeć jak Sylwia jest oszukiwana przez męża, któremu ufa bezgranicznie, lecz nie ma serca powiedzieć jej, że Robert to podły kłamca.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: