SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert odejdzie od Sylwii do ciężarnej Beaty?

Na dobre i na złe. Robert odejdzie od Sylwii do ciężarnej Beaty?

22.11.2015, godz. 17:00
Na dobre i na złe odc. 615. Robert Dębski (Bartosz Porczyk), Beata (Maria Góralczyk)
Na dobre i na złe odc. 615. Robert Dębski (Bartosz Porczyk), Beata (Maria Góralczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Podwójne życie Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk) z serialu "Na dobre i na złe" może w każdej chwili legnąć w gruzach. W 615 odcinku "Na dobre i na złe" Roberta czekają trudne chwile. Doktor Dębski nadal kłamie i krąży między dwiema zakochanymi, oddanymi mu kobietami. Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) wciąż jest nieświadoma, że mąż ją zdradza z Beatą (Maria Góralczyk) Ciężarna pielęgniarka z Leśnej Góry przekonuje kochanka, że powinni razem zamieszkać. Co na to Robert? Czy zostawi Sylwię dla Beaty?

"Na dobre i na złe" odcinek 615 - środa, 25.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Niewierny mąż Sylwii Mróz stąpa po cienkim lodzie. Fakt, że Sylwia pracuje w Leśnej Górze z jego kochanką Beatą zmusza go do wymyślania coraz to nowych kłamstw, by kobiety nie przyłapały go na zdradzie.

Ani Sylwia ani Beata nie wiedzą bowiem o swoim istnieniu. Ciężarna pielęgniarka nie ma pojęcia, że romansuje z żonatym mężczyzną. Także Sylwia nie domyśla się, że jej czuły, kochający mąż na jej nocnych dyżurach wymyka się do innej.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof ukryje przed Sylwią romans Roberta i Beaty

W 615 odcinku "Na dobre i na złe" Robert aż blednie kiedy po przyjeździe do Leśnej Góty staje oko w oko z Beatą, która miała przecież leżeć w domu, bo wypisał jej zwolnienie lekarskie. Ciężarna kochanka Roberta namawia go na randkę w swoim mieszkaniu. - W końcu porozmawiamy o tych przyjemnych rzeczach... - mąż Sylwii próbuje wyrwać się z objęć Beaty, bo przecież ktoś może go zobaczyć.

Wieczorem udaje mu się jednak wymknąć do Beaty, bo Sylwia musi dłużej zostać w pracy. Podczas schadzki Beata naciska na ukochanego, by został u niej na noc i by zamieszkali razem. - To może porozmawiajmy, co dalej? Kiedy się w końcu do mnie wprowadzisz tak na stałe? - dopytyje Roberta.

Patrz: Na dobre i na złe. Robert zmusi Beatę do aborcji. Pielęgniarka usunie ciążę?

Na tym problemy Dębskiego się nie kończą. Bo Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) otwarcie pyta kolegę o jego romans. Mąż Sylwii wypiera się, że będzie miał dziecko z Beatą.- Widziałeś nas? To jest jakiś absurd! Powiem ci, ja zupełnie nie wiem o co chodzi tej dziewczynie?

- Czyli to nie jest twoje dziecko, tak?
- Nie, no przestań. Ja ją znam od krótkiego czasu. Ok, było coś między nami, nie jestem z tego dumny, potem się nie widzieliśmy, potem ona przyjechała i prosiła, żebym jej pomógł przez to przejść. Sylwia o tym nie wie, nie chciałbym żeby się dowiedziała. Beata wie, że mam żonę... - okłamuje Radwana.

Krzysztof nie może patrzeć jak Sylwia jest oszukiwana przez męża, któremu ufa bezgranicznie, lecz nie ma serca powiedzieć jej prawdy.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: