SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Olgierd Łukaszewicz ojcem alkoholikiem Oli. Andrzej Pietrzak pije przy dziecku

Na dobre i na złe. Olgierd Łukaszewicz ojcem alkoholikiem Oli. Andrzej Pietrzak pije przy dziecku

25.11.2015, godz. 07:38
Na dobre i na złe odc. 615. Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz)
Na dobre i na złe odc. 615. Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Olgierd Łukaszewicz w "Na dobre i na złe"! Znany aktor dołączył do obsady serialu i już w 615 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze jako ojciec Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk), rezydentki z ginekologii, która prywatnie jest związana z chirurgiem Janem Stanisławskim (Krzysztof Kwiatkowski). Przyjazd Andrzeja Pietrzaka do Leśnej Góry będzie związany z kolejnym dramatem w życiu Oli, która zostawi swoją córkę Franię (Karolina Wańszys) pod opieką ojca alkoholika i szybko tego pożałuje.

"Na dobre i na złe" odcinek 615 - środa, 25.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2


Rodzina Oli z "Na dobre i na złe" aż do dnia pojawienia się Andrzeja Pietrzaka nie wyróżniała się niczym szczególnym.

Mama Oli (Dorota Inatjew) zaledwie dwa razy odwiedziała córkę i wnuczkę w Leśnej Górze. Na początku sprzeciwiała się związkowi Oli z Janem, ale w końcu zaakceptowała fakt, że Ola szczęśliwie zakochana i żyje pod jednym dachem nie tylko z nowym kochankiem, ale także z Przemkiem Zapałą (Marcin Rogacewicz), ojcem Frani.

Zobacz: Na dobre i na złe. Zuza i Przemek Zapała znowu razem?


W 615 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry niespodziewanie przyjedzie ojciec Oli. I od razu zaczną się problemy, bo doktor Pietrzak doskonale wie, że Andrzej od lat jest uzależniony od alkoholu. Nie będzie jednak zdawać sobie sprawy, że stan jej ojca jest aż tak poważny.

Niestety przekona się o tym w dość dramatycznych okolicznościach. Zostawi swoją córkę Franię pod opieką ojca, który wykaże się zupełnym brakiem odpowiedzialności. Dziadek-alkoholik sięgnie po butelkę przy wnuczce! Oczywiście w tajemnicy przed Olą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski odejdzie z Na dobre i na złe? Jest komentarz aktora


A zacznie się od tego, że zabierze Franię samochodem do baru. Zostawi córkę Oli w aucie, a sam wejdzie do lokalu tylko na jedno piwo. Czy Ola dowie się, że jej ojciec alkoholik naraził życie Frani na niebezpieczeństwie i zdoła pomóc mu wyrwać się z alkoholowego nałogu?

Czy Olgierd Łukaszewicz zostanie w "Na dobre i na złe" na dłużej, a wątek ojca Oli będzie kontynuowany? Wszystko zależy od scenarzystów "Na dobre i na złe".

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: