SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola porwana! Jan oświadcza się Oli

Na dobre i na złe. Ola porwana! Jan oświadcza się Oli

19.11.2015, godz. 16:01
Na dobre i na złe odc. 615. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odc. 615. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szykuje się ślub w "Na dobre i na złe"! Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) są razem od zaledwie paru miesięcy, ale świata poza sobą nie widzą. Zakochany doktor Stanisławski w 615 odcinku "Na dobre i na złe" zdobywa się na poważną deklarację uczuć i oświadczyny. Porywa Olę sprzed szpitala w Leśnej Górze wprost do sklepu jubilerskiego gdzie czeka już na nią pierścionek zaręczynowy.

"Na dobre i na złe" odcinek 615 - środa, 25.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Roman Oli i Janka z "Na dobre i na złe" zmierza w stronę ołtarza? Wiele na to wskazuje, choć jeden dość istotny problem - Jan wciąż ukrywa przed ukochaną wstydliwe tajemnice ze swojej przeszłości. Sprawę z byłą pacjentką Beatą (Anna Markowicz) udało się już rozwiazać, ale lekarz wciąż nie powiedział Oli o długach, w które popadł gdy uzależnił się od hazardu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Przemek stracą córkę. Zabiorą im Franię?

W 615 odcinku "Na dobre i na złe" Janek przygotuje dla Oli romantyczną niespodziankę. Gdy ukochana Stanisławskiego wychodzi wieczorem ze szpitala w Leśnej Górze po dyżurze zaskakuje ją i wręcza jej kwiaty. Ola nie kryje zdziwienia. - Za co to? Przeskrobałeś coś?

Kochanek Oli nie jest z nią do końca szczery. Wstydzi się przyznać do błędu z przeszłości. Nie daje jednak po sobie poznać, że ma coś na sumieniu.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola wyrzucona z Leśnej Góry, bo nie zgodzi się na aborcję

- Ola, dziękuję ci za wsparcie i za zaufanie. I za to, że nie kopnęłaś mnie w tyłek tylko dajesz mi kopa do działania. Ta pacjentka Beata jest już po operacji, wszystko się udało. Wreszcie jestem od tego wolny, dzięki tobie. To jest porwanie... Od razu możesz mieć syndrom sztokholmski i pokochać porywacza - proponuje ukochanej.

Lekarka chce jednak wracać do hotelu rezydentów gdzie czeka na nią Frania (Karolina Wańszys) i ojciec Andrzej Pietrzak (Olgierd Łukaszewicz), który zajmuje się jej córką. - Ale twój tata to najlepsza babysitter ever. Dał ci wolny wieczór, a Frania go ubóstwia, więc nie masz wyjścia. Najpierw restauracja, a potem niespodzianka...

Po kolacji Jan zabiera swoją dziewczynę do sklepu jubilerskiego gdzie czeka na nią pierścionek zaręczynowy. - To dla ciebie... Nie żartuję. Przymierz. Podoba ci się? Kochanie stać mnie...  Chciałbym, żebyś traktowała mnie poważnie, zgadasz się? - słowa Janka brzmią jak oświadczyny. Co na to Ola?

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: