SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Jan tonie w długach. Ola poznaje kolejną tajemnicę Janka

Na dobre i na złe. Jan tonie w długach. Ola poznaje kolejną tajemnicę Janka

23.11.2015, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 615. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odc. 615. Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Miarka się przebrała. W 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' Ola (Anna Karczmarczyk) poznaje kolejny sekret Jana (Krzysztof Kwiatkowski). Stanisławski orientuje się, że bank zablokował mu dostęp do wszystkich pieniędzy. Załamany lekarz ze skruchą przyzna ukochanej, że jest bankrutem. Czy to ma zawiązek z nielegalnymi zabiegami przeprowadzanymi w przeszłości? Jan płacił jednej z pacjentek, by nie zniszczyła mu reputacji na początku kariery. Co będzie z Olą i Janem w ''Na dobre i na złe''?

"Na dobre i na złe" odcinek 615 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Cierpliwość Oli dobiegnie końca? W 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' młoda pani doktor z Leśnej Góry pozna kolejny sekret swojego partnera.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola zostawi córkę Franię z ojcem alkoholikiem

Jakiś czas temu w "Na dobre i na złe" Ola przypadkiem dowiedziała się o zabiegach, jakie Jan przeprowadzał w przeszłości. W Leśnej Górze pojawiła się jedna z pacjentek Stanisławskiego i żądała odszkodowania.

Beata (Anna Markowicz) otworzyła Oli oczy i uświadomiła jej, że chłopak nie zawsze był z nią szczery. Teraz, w 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' Olę i Jana czeka kolejna próba. Czy ich związek przetrwa ujawnienie kolejnego kłamstwa?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski odejdzie z Na dobre i na złe? Jest komentarz aktora

W 615 odcinku ''Na dobre i na złe'' Janek odkrywa, że bank zablokował jego karty. W końcu zbiera się na odwagę i wyznaje ukochanej, że ma gigantyczne długi.
- Wcześniej nigdy nie musiałem się martwić o kasę. Jakby co, zawsze był ojciec… Amortyzował wydatki. Nie przyznawałem się, bo... wstydziłem się.
- Jak jeszcze raz usłyszę, że coś przede mną ukrywasz, bo się wstydzisz… to chyba poważnie się nad nami zastanowię! - grozi ukochanemu lekarka.

Co zrobi Ola? Czy zerwie z rozpieszczonym bankrutem, który notorycznie ją oszukuje?

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: