SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof na randce z przyjaciółką Sylwii

Na dobre i na złe. Krzysztof na randce z przyjaciółką Sylwii

18.11.2015, godz. 08:00
Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Od śmierci żony Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) z "Na dobre i na złe" był blisko tylko z jedną kobietą. Jego romans z Haną Goldberg (Kamilla Baar) jednak nie przetrwał, bo lekarka wybrała Piotra Gawryłę (Marek Bukowski). Teraz Krzysztof jest pod urokiem kolejnej mężatki. Z każdym dniem Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) staje się mu coraz bliższa. W 614 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia proponuje Krzysztofowi wspólne wyjście na tenisa, bo chce go poznać ze swoją przyjaciółką...

"Na dobre i na złe" odcinek 614 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Między Sylwią a Krzysztofem narodziła się prawdziwa przyjaźń. Podczas ich pierwszego spotkania na randce w ciemno doktor Radwan miał nadzieję na coś więcej, ale kiedy odkrył, że śliczna brunetka, którą poznał w barze ma męża postanowił się wycofać i nie robić nic, co mogłoby zniszczyć jej małżeństwo.

Zbieg okoliczności sprawił, że Krzysztof przyłapał męża Sylwii z kochanką. I teraz ukrywa przed przyjaciółką fakt, że Robert (Bartosz Porczyk) ma romans z pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk), która jest z nim w ciąży.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kamilla Baar pierwszy raz o odejściu z Na dobre i na złe

W 614 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof i Sylwia znów mają okazję razem pracować. Zajmują się bowiem muzułmanką Alicją (Magdalena Smalara), u której podejrzewają rozległe zmiany nowotworowe. Współpraca ginekologa z neurochirurgiem układa się tak dobrze, że bardzo szybko stawiają trafną diagnozę. Dzięki nim Alicja ma szansę na wyleczenie.

Po wspólnym dyżurze Sylwia odwiedza Krzysztofa w jego gabinecie. Gratuluje mu sukcesu, bo ten przypadek wymagał nie tylko rozległej wiedzy, ale także odpowiedniego podejścia do pacjentki i jej męża, który długo nie zgadzał się na badanie żony. - Byłeś dzisiaj niesamowity, wiesz? - chwali go Sylwia.
- Bez przesady... Po prostu praca - odpowiada skromnie Krzysztof.

Patrz: Na dobre i na złe. Czy Robert przyzna się Sylwii do romansu z Beatą?

Nagle lekarka proponuje przyjacielowi wspólny wieczór na korcie tenisowym. Jedzie razem z mężem trochę pograć i chciałaby, że Krzysztof do nich dołączył. - Będzie jeszcze nasza znajoma... - wspomina Sylwia zupełnie jakby chciała go zeswatać. Radwan odmawia, bo jeszcze dużo pracy. Ale tak naprawdę chodzi o to, że nie chce się spotkać z mężem Sylwii. Nie wie jakby miał się wobec niego zachować - przecież to oszust i zdrajca.


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: