SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Szczepan o krok od rozstania - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Agata i Szczepan o krok od rozstania - ZWIASTUN

18.11.2015, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 614. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odc. 614. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Pierwszy poważny kryzys u kochanków z "Na dobre i na złe" i od razu rozstanie? Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula) świata poza sobą nie widzą i już nie ukrywają swojego romansu przez kolegami z Leśnej Góry. Jednak w 614 odcinku "Na dobre i na złe" ich związek staje pod znakiem zapytania. Jedno kłamstwo salowego wystarcza, by lekarka straciła do niego zaufanie! Czy Agata rzuci Szczepana po jego szalonym wypadzie na wieczór kawalerski z kolegami?

"Na dobre i na złe" odcinek 614 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To koniec miłości Agaty i Szczepana w "Na dobre i na złe"! Nad ich pełnym miłosnych uniesień romansem pojawiają się czarne chmury gdy w 614 odcinku "Na dobre i na złe" salowy okłamuje ukochaną, by wyrwać się na wieczór kawalerski swojego kolegi Jacka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Porwanie i tragiczny finał wieczoru kawalerskiego Szczepana i jego kumpli

Razem z dwoma innymi kumplami porywają przyszłego pana młodego i wywożą go do lasu gdzie urządzają sobie pijacką imprezię. Agata jest przekonana, że w tym czasie jej chłopak uczy się do egzaminu pielęgniarskiego.

Sprawy zaczynają się wymykać spod kontroli gdy Jacek zaczyna się skarżyć na silne bóle brzucha. Koledzy od razu dzwonią po karetkę, która zawozi go do szpitala w Leśnej Górze.

Jacek, który cierpi na chorobę wrzodową, przechodzi skomplikowaną operację i przez kilka godzin walczy o życie. Agata od razu odkrywa, że Szczepan ją oszukał i nie chce z nim rozmawiać. Adam (Grzegorz Daukszewicz) namawia przyjaciółkę, by odpuściła ukochanemu, bo to przecież był tylko głupi żart i wielu facetów postępuje w tak szczeniacki sposób.

Patrz: Na dobre i na złe. Pożegnanie Adama. Wiktoria znajdzie nowego chirurga na jego miejsce

Po skończonym dyżurze salowy dogania Agatę przed szpitalem, by wszystko jej wyjaśnić. Nie chce, żeby przed jeden błąd lekarka go zostawiła.

- Ale w ogóle nic mi nie musisz tłumaczyć, ja wszystko rozumiem. Chociaż nie - nie rozumiem jak ktoś kto za chwilę podchodzi do egzaminu pielęgniarskiego może wlać w człowieka z chorobą wrzodową hektolitry alkoholu. Mogliście go zabić! - mówi wściekła Agata.

- Ja nie miałem pojęcia, że on jest chory. Jak się zorientowałem, że coś jest nie tak, od razu chciałem to przerwać - Szczepan próbuje się jakość wytłumaczyć, ale niewiele ma na swoje usprawiedliwienie.
- Szczepan, okłamałeś mnie... - dodaje ze smutkiem w głosie lekarka.

Szczepan wie, że przyszłość ich związku jest zagrożona. Ale po chwili przytula ukochoną i składa jej obietnicę.
- Zachowałem się jak głupi, nieodpowiedzialny dzieciak. Okłamałem cię, ale przysięgam, nigdy już tego nie zrobię...

Jaki będzie finał - czy Agata da Szczepanowi jeszcze jedną szansę? I co najważniejsze, czy będzie potrafiła mu jeszcze zaufać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: