SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski odchodzi z Leśnej Góry! Dyrektor Tretter ma dla niego nową pracę

Na dobre i na złe. Adam Krajewski odchodzi z Leśnej Góry! Dyrektor Tretter ma dla niego nową pracę

11.11.2015, godz. 21:03
Na dobre i na złe odc. 614. Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 614. Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) odejdzie z "Na dobre i na złe"? A może Tretter (Piotr Garlicki) zatrzyma Adama w Leśnej Górze? W 614 odcinku ''Na dobre i na złe'' dyrektor szpitala postanowi przebić ofertę doktora Malczyka (Mieczysław Morański) i zaproponuje Krajewskiemu udział w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych. Czy Adam zdecyduje się na nową pracę w prywatnej klinice i wyjedzie z Leśnej Góry, a może przyjmie ofertę Trettera?

"Na dobre i na złe" odcinek 614 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski rozważa propozycję doktora Malczyka i planuje odejść z Leśnej Góry. Jak sam twierdzi już nic go tu nie trzyma.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam wyjedzie z Leśnej Góry? Będzie szefem chirurgii w prywatnej klinice

Doktor Malczyk jest pod wrażeniem Adama, ale czy namówi go na pracę w swojej prywatnej klinice? Tertter nie pozwoli Krajewskiemu zniknąć. Adam jest przecież jednym z wybitniejszych chirurgów zasilających szeregi szpitala w Leśnej Górze.

W 614 odcinku ''Na dobre i na złe'' Adam wciąż waha się, czy przyjąć posadę w Bydgoszczy. Lekarz stoi przed poważną decyzją, gdyż w tym samym czasie dyrektor Tretter proponuje mu udział w międzynarodowym projekcie badań onkologicznych. Testy będą prowadzone w Leśnej Górze.

- To wielki program międzynarodowy. 40 ośrodków onkologicznych z całej Europy. Ministerstwo wybrało nasz szpital. Mógłbyś zacząć od przyszłego roku - wyjaśnia szef Leśnej Góry.

- Tak panie dyrektorze, tylko mówiłem, że ja... Mam to traktować jako propozycję zawodową? - pyta Adam, a Treter tylko wzrusza ramionami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agata zatrzyma Adama w Leśnej Górze?

W 614 odcinku ''Na dobre i na złe'' dyrektor szpitala zatrzyma Adama w Leśnej Górze? Wizja nowej pracy w prywatnej klinice jest kusząca dla młodego chirurga. W rozmowie z Agatą doktor Krajewski wyznaje, że w obecnej sytuacji przeprowadzka do innego miasta jest najlepszym rozwiązaniem. Tego samego dnia wysyła swoje CV do kliniki pod Bydgoszczą. I wspomina, że wyjeżdża za miesiąc...


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: