SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam atakowany przez dziennikarzy, którzy zrobili z niego gwałciciela!

Na dobre i na złe. Adam atakowany przez dziennikarzy, którzy zrobili z niego gwałciciela!

09.11.2015, godz. 07:35
Na dobre i na złe odc. 614. Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 614. Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Koszmar Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) trwa. W 614 odcinku ''Na dobre i na złe'' dziennikarze wciąż nękają lekarza niesłusznie oskarżonego o gwałt. Co będzie z Adamem w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''? Czy Krajewski wytrzyma napięcie i medialną burzę? A może właśnie przez nią zniknie z Leśnej Góry i zacznie pracę w prywatnej klinice pod Bydgoszczą?

"Na dobre i na złe" odcinek 614 - środa, 18.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''Na dobre i na złe'' Adam Krajewski padł ofiarą Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) i został wrobiony w gwałt nieletniej Weroniki. Krajewski trafił wtedy na pierwsze strony gazet, ale medialna burza jeszcze długo nie ucichnie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam wyjedzie z Leśnej Góry? Będzie szefem chirurgii w prywatnej klinice

W 614 odcinku ''Na dobre i na złe'' jest już po wszystkim. Zuza (Julia Kamińska) trafiła na trop prawdziwego gwałciciela, a Adam może spokojnie wrócić do pracy w Leśnej Górze. Telefony jednak nie przestają dzwonić. Krajewskiego wciąż nękają dziennikarze.

-Tak, słucham? Już pani powiedziałem, że nie wypowiadam się w tej sprawie. Nie. Nie udzielę żadnego wywiadu i nie życzę sobie, żeby mnie pani niepokoiła. Proszę do mnie więcej nie dzwonić! - zdenerwuje się Adam.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam Krajewski zamknie się w sobie po powrocie do Leśnej Góry

Choć sprawa gwałtu nieletniej Weroniki jest już wyjaśniona, Adam jeszcze długo o niej nie zapomni. Ta sprawa zniszczyła mu sporo nerwów i opinię wśród pacjentów. Bardzo możliwe, że właśnie dlatego Krajewski zdecyduje się wyjechać z Leśnej Góry.


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: