SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza zgwałcona w Afryce! Przemek poznaje tajemnicę Zuzy

Na dobre i na złe. Zuza zgwałcona w Afryce! Przemek poznaje tajemnicę Zuzy

04.11.2015, godz. 20:15
Na dobre i na złe odc. 613. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 613. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zuza Krakowiak (Julia Kamińska) z "Na dobre i na złe" przeżyła prawdziwy dramat! W 613 odcinku ''Na dobre i na złe'' zgwałcona lekarka z Leśnej Góry otwiera się przed dawnym kochankiem. Dopiero teraz Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) dowiaduje się o tym, że Zuza padła ofiarą gwałtu na misji w Afryce. To odmieniło jej życie... Czy w ''Na dobre i na złe'' Przemek pocieszy byłą dziewczynę i sprawi, że Zuza zapomni o tragicznych wydarzeniach?

"Na dobre i na złe" odcinek 613 - środa, 4.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zuza i Przemek rozstali się przed jej wyjazdem na misję od Afryki. Zapała także miał wyjechać, ale tuż przed odlotem dowiedział się, że Ola (Anna Karczmarczyk) jest z nim w ciąży. Na misję zamiast Przemka pojechał Witek Latoszek (Bartosz Opania).

Zobacz: Na dobre i na złe. Zuza znajdzie dowody na niewinność Adama

Po powrocie do Polski Zuza stała się zupełnie innym człowiekiem. Cicha i zamknięta w sobie niczym nie przypominała przebojowej kobiety sprzed kilku miesięcy. Dopiero w 613 odcinku ''Na dobre i na złe'' doktor Krakowiak otwiera serce przed byłym kochankiem i opowiada o tym jak została zgwałcona.

Sprawa gwałtu Weroniki (Malwina Dubowska) przypomniała jej o traumie jaką sama przeżyła. Zuza zaangażowała się w pomoc nastolatce, bo też jest ofiarą brutalnego gwałtu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Zuza i Przemek na miłosnej schadzce nad rzeką

W 613 odcinku ''Na dobre i na złe'' młoda lekarka spotyka się też z Przemkiem, któremu ze szczgółmai opowiada o tym, jak zgwałcicli ją rebelianci. Do tragedii doszło właśnie podczas misji w Afryce...

Zuza właśnie opatrywała rannych w jednej z wiosek gdy nie spostrzegła jak zapada zmrok. W drodze powrotnej do bazy zgubiła się. Liczyła na pomoc mężczyzn, których wzięła za przyjaciół. Okazało się, że to bestie w ludzkiej skórze.  Zuza przeżyła gwałt tylko dzięki Latoszkowi, który zabił jednego z jej oprawców i spłoszył resztę.

Szczera rozmowa z Zapałą to dla Zuzy rozliczenie z bolesną przeszłością. Jeszcze tego samego dnia dawni kochankowie spotykają się nad rzeką. Zuza zakłada kwiecistą sukienkę i wydaje się być tą samą dziewczyną co kiedyś. Dokonuje się w niej zaskakująca przemiana...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: