SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Weronika Książkiewicz w ciąży trafia do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Weronika Książkiewicz w ciąży trafia do Leśnej Góry

06.10.2015, godz. 09:52
Na dobre i na złe odc. 613. Daria (Weronika Książkiewicz)
Na dobre i na złe odc. 613. Daria (Weronika Książkiewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramatyczny poród w "Na dobre i na złe"! Weronika Książkiewicz w ósmym miesiącu ciąży trafia do szpitala w Leśnej Górze, bo życie jej i dziecka jest zagrożone. W 613 odcinku "Na dobre i na złe" aktorka pojawia się w gościnnie w serialu w roli  Darii, pacjentki ginekologa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki). Podczas jej pobytu w Leśnej Górze dochodzi do poważnych powikłań. Wcześniej jednak Daria urządza na oddziale swoje baby shower. W trakcie zabawy straci nagle władzę w rękach i nogach i przestaje oddychać. Doktor Radwan musi wykonać cesarskie cięcie! Czy zdoła jej pomóc?

"Na dobre i na złe" odcinek 613 - środa, 4.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Weronika Książkiewicz dołącza do obsady "Na dobre i na złe" i daje się we znaki Krzysztofowi Radwanowi. Jako ciężarna Daria trafia do szpitala w 613 odcinku "Na dobre i na złe" z powodu powikłań po grypie. W jej stanie choroba jest wyjątkowo groźna. Ale Daria zdaje się tym nie przejmować.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam w więzieniu za gwałt! Tomasz da Adamowi alibi i wyciągnie go na wolność

Od razu zastrzega, że chce jak najszybciej wrócić do domu, bo koleżanki organizują specjalnie dla niej baby shower. Doktor Radwan nie zgadza się jednak, by pacjentka opuściła szpital. Wobec jego zdecydowanego sprzeciwu Daria organizuje imprezę na oddziale ginekologiczno-położniczym.

Jak czytamy w "Świat Seriali" w trakcie zabawy ciężarna Daria nagle straci władzę w rękach i nogach. Neurochirurg Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) stwierdzi u pacjentki Radwana zespół Guillaina-Barrego, To poważne powikłanie po grypie, które prowadzi do uszkodzenia nerwów.

Ponieważ życie Darii i jej dziecka jest zagrożone, Krzysztof podejmuje decyzję, by natychmiast przeprowadzić cesarskie cięcie. Na szczęście maleństwo udaje się uratować. Jednak ze względu na to, że płuca noworodka nie są jeszcze odpowiednio wykształcone musi od przebywać w inkubatorze.

Patrz: Na dobre i na złe. Zuza i Przemek na miłosnej schadzce nad rzeką

Weronika Książkiewicz w "Na dobre i na złe" jest jedną z tych pacjentek, które podnoszą ciśnienie ordynatorowi ginekologii. Ciężarna Daria zachowuje się bowiem jakby sama wszystko najlepiej wiedziała. Nie zdaje sobie sprawy, że swoim lekkomyślnym zachowaniem naraża życie swoje i dziecka.

- Moja rola jako pacjentki zaczyna się od tego, że czuję się przetrzymywana w szpitalu w Leśnej Górze. Mojej ciężarnej bohaterce przeszło przeziębienie i chce wyjść do domu, bo ma zaplanowane baby shower. Ale doktor Radwan jest tak miły i niesympatyczny, że nie chce jej wypuścić - zdradziła Książkiewicz w programie "Pytanie na śniadanie".

Bohaterka grana przez Książkiewicz zachodzi za skórę Krzysztofowi. Lekarz z Leśnej Góry w pewnym momencie traci cierpliwość do swojej pacjentki. - Jeżeli ktoś się zachowuje w gabinecie ginekologicznym tak jak Weronika Książkiewicz w trakcie sceny, to trzeba to ukrócić. W szpitalu spokój i porządek muszą być - dodał Mateusz Damięcki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: