SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Mąż Sylwii Mróz i pielęgniarka Beata przyłapani! Krzysztof odkryje romans Roberta

Na dobre i na złe. Mąż Sylwii Mróz i pielęgniarka Beata przyłapani! Krzysztof odkryje romans Roberta

04.11.2015, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 613. Pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odc. 613. Pielęgniarka Beata (Maria Góralczyk), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" to z pozoru jest szczęśliwą mężatką. Nowa lekarka z Leśnej Góry nie zdaje sobie bowiem sprawy, że jej mąż Robert Górski (Bartosz Porczyk) od miesięcy zdradza ją z pielęgniarką Beatą (Marysia Góralczyk), która jest z nim w ciąży. W 613 odcinku "Na dobre i na złe" zdradza męża Sylwii wychodzi na jaw. To Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) przyłapuje Roberta na pocałunku z Beatą.

"Na dobre i na złe" odcinek 613 - środa, 4.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Mąż Sylwii Mróz po raz pierwszy pojawia się w obsadzie "Na dobre i na złe" w 613 odcinku. Wcześniej neurochirurg z Leśnej Góry kontaktowała się z ukochanym tylko telefonicznie. Po przeprowadzce do Leśnej Góry zamieszkała sama, bo w tym czasie Robert rozwijał swoją karierę w innym mieście.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof ukryje przed Sylwią, że mąż ją zdradza

Czułe telefonicze rozmowy małżonków wskazywały, że tworzą zgodny, kochający się związek. To jednak tylko pozory. Tak naprawdę mąż Sylwii od miesięcy ją okłamuje. Nie dość, że ma kochankę, która jest pielęgniarka Beata, to jeszcz będzie miał z nią dziecko. Na domiar złego szczęśliwie zakochana Beata nie wie, że uwikłała się r romans z żonatym mężczyzną i do tego mężem koleżanki z pracy.

Kłamstwa Roberta wychodzą na jaw kiedy w 613 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan przyłapuje męża Sylwii na pocałunku z Beatą. Doktor Mróz zupełnie nieświadoma tego, że Beata i jej mąż od miesięcy mają romans, wspiera ciężarną pielęgniarkę...

Patrz: Na dobre i na złe. Romans Krzysztofa z Sylwią. Nowa ukochana odmieni Radwana

Zdrada męża Sylwii jest równoznaczna z rozpadem ich małżeństwa. Lekarka z Leśnej Góry zostawi niewiernego męża i znajdzie pocieszenie w ramionach Krzysztofa. Bo choć doktor Radwan zarzekał się, że nie będzie się angażował w bliższe relacje z mężatką, to zmieni zdanie widząc, że Sylwia cierpi i potrzebuje jego wsparcia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: