SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski ukrywa się przed pacjentami. Dla nich wciąż jest gwałcicielem

Na dobre i na złe. Adam Krajewski ukrywa się przed pacjentami. Dla nich wciąż jest gwałcicielem

30.10.2015, godz. 12:14
Na dobre i na złe odcinek 613. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 613. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W szpitalu w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" powoli wszystko wraca do normy po ostatniej aferze. Ale nie tak łatwo odzyskać dobre imię po oskarżeniach o gwałt. Przekonuje się o tym Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), który na własnej skórze odczuwa, że pacjenci wciąż traktują go jak gwałciciela. W 613 odcinku "Na dobre i na złe" spotyka się z niechęcią chorych. Załamany ukrywa się przed nimi w pokoju lekarzy. Dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) musi wkroczyć do akcji.

"Na dobre i na złe" odcinek 613 - środa, 4.11.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Oskarżony o gwałt Adam Krajewski zostaje oczyszczony z zarzutów! W 613 odcinku "Na dobre i na złe" 17-letnia Weronika (Malwina Dubowska), przez którą niesłusznie trafił do więzienia i przeżył prawdziwe piekło, zdobywa się na odwagę, by przeprosić chirurga.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam wyjedzie z Leśnej Góry? Będzie szefem chirurgii w prywatnej klinice

Dziewczyna nie pamiętała jak doszło do gwałtu, bo została odurzona pigułką gwałtu, więc winą za swoją tragedię obarczyła Adama, którego próbowała poderwać w nocnym klubie. Krajewski wybacza dziewczynie i próbuje rozpocząć nowe życie. Jak bardzo jest to trudne przekonuje się kiedy wraca do szpitala w Leśnej Górze po przymusowym urlopie.

Już na izbie przyjęć słyszy głosy oburzonych pacjentek, które nie mogą się nadziwić, że lekarz gwałciciel znów pracuje w szpitalu. Na próżno Weronika i Zuza (Julia Kamińska) próbują go bronić. Krajewski odkrywa, że jego problemy wcale się nie skończyły. Bo przez oskarżenie o gwałt stracił zaufanie pacjentów.

Dlatego rezygnuje z operacji i z kontaktów z chorymi. Proponuje Przemkowi Zapale (Marcin Rogacewicz), że zajmie się uzupełnianiem dokumentacji medycznej. Jego kryjówką staje się pokój lekarzy, do którego jednak bardzo szybko wkracza Tretter.

- Hej, tutaj się ukryłeś! Witam cię z powrotem! Nie będę cię witał chlebem i solą, ale wiesz co chcę powiedzieć... - rzuca z entuzjazmem dyrektor szpitala.

Adam jednak nie podziela jego euforii. - Kochana dyrekcjo, im mniej tym lepiej
- Papiery co? Wiesz rozmawiałem z Przemkiem i też uważam, że trochę przesadzasz - zauważa Tretter.

Patrz: Na dobre i na złe. Zdrada w Leśnej Górze. Pielęgniarka Beata w ciąży z mężem Sylwii Mróz

Ale młody lekarz nie unika pacjentów, bo tak mu wygodniej. Robi to ze względu na chorych i dobre imię szpitala w Leśnej Górze. - Proszę mi wierzyć o niczym bardziej nie marzę jak wrócić do akcji, ale ludzie pamiętają. Doktor Adam K. gwałciciel - wyjaśnia Krajewski.

- A co ty nie śledzisz mediów, nie oglądasz telewizji? Przecież zostałeś oczyszczony z zarzutów...
- Ukradłeś rower, czy ci go ukradziono - jesteś zamieszany w kradzież roweru.
- I dlatego właśnie postanowiłeś się schować w papierach, a tam pacjenci czekają.
- To jest tylko na jakiś czas
- Na jaki czas? Falkowicz i Przemek wzięli pacjentów Wiki, papiery może zrobić każdy, nawet ja - Tretter zdecydowanie przywołuje Adama do porządku.

Tymczasem do Leśnej Góry przyjeżdża doktor Jarosław Malczyk (Mieczysław Morański), znajomy Trettera. I proponuje młodemu lekarzowi etat. Czy Krajewski odejdzie z pracy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: