SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria i Tomasz wyjeżdżają w drugą podróż poślubną. co z Adamem?

Na dobre i na złe. Wiktoria i Tomasz wyjeżdżają w drugą podróż poślubną. co z Adamem?

28.10.2015, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 612. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 612. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Nie ma już szans, żeby w "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) byli razem! Nieszczęśliwa w małżeństwie Wiki, która nie kocha Tomasza (Ireneusz Czop) i pewnie nigdy go nie pokocha podejmuje najgłupszą decyzję w swoim życiu. W 612 odcinku "Na dobre i na złe" kilka dni po tym jak odchodzi do męża wraca do niego z podkulonym ogonem i proponuje wspólny wyjazd do Luksemburga. Ma to być ich druga podroż poślubna. A co z Adamem?

"Na dobre i na złe" odcinek 612 - środa, 28.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To koniec historii miłości Wiktorii i Adama w "Na dobre i na złe"! Byli kochankowie z Leśnej Góry już nigdy do siebie nie wrócą. Powód? Wiki postanawia dać drugą szansę swojemu mężowi i ratować związek z Tomaszem,któremu przecież przed ołtarzem przysięgała miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Uniewinniony Adam wyjedzie z Leśnej Góry i zacznie nowe życie

W 612 odcinku "Na dobre i na złe" rozstrzyga się przyszłość małżeństwa Wiktorii i Tomasza. Kilka dni po ich ostatniej kłótni i wyprowadzce doktor Consalidy z domu, jej mąż podejmuje ostatnią próbę ocalenia ich związku przed rozwodem.

Tomasz nie chce się rozstawać. Kocha Wiktorię i to jej pozostawia decyzję. Stawia sprawę jasno - to ona musi dokonać wyboru. - Wyszłaś za mnie i nie wiem czy to coś dla ciebie znaczy. Jesteś ze mną? Jesteś z nim? Musisz wybrać...

- Do niczego między nami nie doszło... - Wiki kolejny raz zapewnia męża o swojej wierności, ale jemu już to nie wystarcza. - Błagam cię, widziałem nagrania. Tam było tyle emocji, że nie mów mi bzdur, że między wami nic nie ma... Wiki jesteś dla mnie wszystkim, ale nie mogę tak dłużej. Musisz wreszcie zdecydować, masz czas do jutra...

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria w objęciach Adama! Seks w pokoju lekarzy - ZWIASTUN

Następnego dnia Wiktoria z walizką w ręku zjawia się w domu Tomasza. - Adama wypuścili, jest wolny... - zaczyna rozmowę Rzepecki, bo nie wie czego się spodziewać. - Przyjeżdżasz? Wyjeżdżasz? - pyta spoglądając na jej walizkę.

Wiki z trudem panuje nad emocjami. Nie chce dać po sobie poznać jak bardzo cierpi. I jak wiele ją kosztuje rezygnacja z miłości do Adama. - Wyjeżdżam... Luksemburg i nasza druga podróż poślubna... - wyznaje mężowi, a on czule ją obejmuje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: