SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pożegnalny pocałunek Wiktorii i Tomasza

Na dobre i na złe. Pożegnalny pocałunek Wiktorii i Tomasza

22.10.2015, godz. 07:40
Na dobre i na złe odc. 612. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 612. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kiedy rozstanie Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Tomasza (Ireneusz Czop) w "Na dobre i na złe" stanie się faktem? Zakochana w Adamie Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz) Wiktoria nie potrafi zdobyć się na odwagę, by odejść od męża. Tuż po tym jak w 612 odcinku "Na dobre i na złe" Adam trafia do więzienia, bo łamie zakaz zbliżania się do zgwałconej 17-letniej Weroniki (Malwina Dubowska), Wiki podejmuje decyzję o rozstaniu z chorym z zazdrości Tomaszem. Jednak w ostaniej chwili zmienia zdanie...

"Na dobre i na złe" odcinek 612 - środa, 28.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Nie widać końca miłosnego trójkąta w Leśnej Górze! Scenarzyści "Na dobre i na złe" tak komplikują wątek Wiktorii Consalidy, jej byłego kochanka i męża, że widzowie powoli tracą już nadzieję, że Wiki i Adam będą wreszcie razem.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam w więzieniu za gwałt! Tomasz da Adamowi alibi

Na przeszkodzie stoi im oczywiście Tomasz, który jest gotów na wszystko, by zatrzymać przy sobie żonę. Oskarżenie Adama o zgwałcenie 17-letniej Weroniki miało mu pomóc pozbyć się rywala. Jednak nastąpił odwrotny efekt - Wiki jeszcze bardziej zaangażowała się w pomoc byłemu kochankowi, odwołując nawet ich podróż poślubną do Luksemburga.

W 612 odcinku "Na dobre i na złe" między byłymi kochankami z Leśnej Góry dochodzi do poważnego spięcia. Zdesperowany Adam, który coraz bardziej wątpi w to, że uda mu się udowodnić swoją niewinność pozwala sobie na chamski żart w stosunku do Wiktorii.

Jak podaje "Świat Seriali" odpycha ukochaną proponując jej szybki seks ze skazańcem. Reakcja Wiki jest natychmiastowa - wymierza Adamowi siarczysty policzek. Jednak to nie oznacza, że serce Consalidy przestaje go kochać. Wprost przeciwnie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria złamie prawo, by ratować Adama przed więzieniem za gwałt

Jeszcze tego samego wieczoru Wiki zostaje dłużej w szpitalu w Leśnej Górze, bo nie chce spędzić nocy w łóżku z zazdrosnym mężem. Dochodzi do wniosku, że nie ma sensu dłużej trwać w małżeństwie bez miłości. Jest gotowa zostawić Tomasza i być z Adamem. Nie trwa jednak zbyt długo w tym postanowieniu.

Kiedy dowiaduje się, że Krajewski wyszedł z więzienia, bo anonimowy świadek dał mu alibi postanawia dać mężowi jeszcze jedną szansę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: