SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda nie traci nadziei, że Kasia Smuda obudzi się ze śpiączki?

Na dobre i na złe. Matylda nie traci nadziei, że Kasia Smuda obudzi się ze śpiączki?

28.10.2015, godz. 19:31
Na dobre i na złe odc. 606. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 606. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) foto:

Kiedy Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) z "Na dobre i na złe" wybudzi się ze śpiączki? Falkowicz (Michał Żebrowski) i Matylda (Amelia Czaja) czekają na cud, który przywróci ją do życia. W 612 odcinku ''Na dobre i na złe'' profesor z przybraną córką wybierają sukienkę dla Kasi. Dziewczynka wciąż wierzy, że jej matka niedługo odzyska przytomność i chce sprawić jej prezent. Falkowicz jest wzruszony, gdy widzi, jak Matylda czeka na powrót ukochanej mamy.

"Na dobre i na złe" odcinek 612 - środa, 28.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy i kiedy Kasia Smuda obudzi się ze śpiączki? Falkowicz przygotowuje się na powrót dawnej ukochanej. Przypominamy, że Katarzyna nie odzyskała przytomności po operacji mózgu ratującej życie po wypadku, który spowodowała niezrównoważona psychicznie pacjentka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz opłaca świadka, który da Adamowi alibi

Przed ryzykownym zabiegiem Kasia Smuda powiedziała Falkowiczowi, że Matylda jest jego córką. Zaaferowany Andrzej zaopiekował się dziewczynką i uchronił ją przed domem dziecka. Dopiero po jakimś czasie badania DNA wykluczyły ojcostwo profesora.

To jednak nie ma już dla niego znaczenia. Falkowicz traktuje Matyldę jak własną córkę i razem z nią czeka, aż jej mama wybudzi się ze śpiączki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz ojcem. Kocha Matyldę jak córkę

W 612 odcinku ''Na dobre i na złe'' Falkowicz z przybraną córką wybiera się do sklepu po prezent dla Kasi. Lekarz i dziewczynka wybierają najpiękniejszą, niebieską sukienkę z wystawy. Andrzej nie jest pewien, jaki rozmiar nosi jego dawna kochanka, więc kupuje dwie sukienki. - Jak się mama obudzi, będzie miała do wyboru - rzuca pod nosem.

W 612 odcinku ''Na dobre i na złe'' Matylda i Falkowicz odwiedzają Kasię w szpitalu. Dziewczynka kładzie na łóżku sukienkę i rozmawia z mamą tak jakby była świadoma. Andrzej jest wzruszony.

Czy Kasia wybudzi się ze śpiączki i wyjaśni Falkowiczowi dlaczego go okłamała? Może dawni kochankowie wrócą do siebie i stworzą Matyldzie wspólny dom?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: