SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam w więzieniu. Matka zgwałconej Weroniki donosi na niego policji

Na dobre i na złe. Adam w więzieniu. Matka zgwałconej Weroniki donosi na niego policji

28.10.2015, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 612. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 612. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tragedia w "Na dobre i na złe"! 17-letnia Weronika (Malwina Dubowska), ofiara gwałtu, która oskarżyła Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), że ją skrzywdził, próbuje popełnić samobójstwo. W 612 odcinku "Na dobre i na złe" Adam ratuje Weronikę, ale płaci za to najwyższą cenę - trafia do więzienia. Matka Weroniki (Dominika Ostałowska) donosi bowiem na lekarza na policję. Czy Adam udowodni wreszcie, że jest niewinny, że nie zgwałcił Weroniki, a prawdziwy gwałciciel wciąż jest na wolności?

"Na dobre i na złe" odcinek 612 - 28.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Adam Krajewski zdoła dowieść, że to nie on jest gwałcicielem i uniknąć więzienia? Oskarżony o gwałt chirurg z Leśnej Góry nie ma żadnych dowodów na to, że Weronika kłamie. Policja nie zabezpieczyła śladów na ciele zgwałconej nastolatki, bo gwałciciel się zabezpieczył. Jedynym dowodem na winę Adama są zeznania nastolatki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam Krajewski zamknie się w sobie po powrocie do Leśnej Góry

W 612 odcinku "Na dobre i na złe" zgwałcona Weronika przechodzi załamanie psychiczne. Nie może sobie poradzić z traumatycznymi przeżyciami, więc probuje popełnić samobójstwo. Wcześniej jednak dzwoni do Zuzy Krakowiak (Julia Kamińska), która zajmowała się nią w szpitalu w Leśnej Górze.

Zuza, przeczuwając, że nastolatka zrobi sobie krzywdę, razem z Adamem jedzie do jej mieszkania. Ale jest już za późno - Weronika podcięła sobie żyły i leży nieprzytomna w kałuży krwi.  Krajewski szybko ocenia, że stan dziewczyny jest krytyczny i konieczna jest operacja. Problem jednak w tym, że profesor Falkowicz (Michał Żebrowski), który jest najlepszym chirurgiem naczyniowym nie może przyjechać do Leśnej Góry.

Patrz: Na dobre i na złe. Kłamstwo Szczepana. Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego


Życie Weroniki leży w rękach Adama. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), jako ordynator chirurgii nie zgadza się, by Krajewski operował dziewczynę, bo za bardzo jest z nią związany emocjonalnie, poza tym ma policyjny zakaz zbliżania się do 17-latki.

Adam od razu protestuje. - To najlepiej od razu postaw na tej dziewczynie krzyżyk! Tylko przy Falkowiczu albo przy mnie ma szanse przeżyć!

Operacja się udaje, ale chirurh naraża się na kolejne kłopoty. Złamał przecież prawo. Matka Weroniki dzwoni na policję i zgłasza popełnienie przestępstwa!

Po operacji Adam trafia do więzienia. Za kratkami traci nadzieję, że odzyska wolność i dobre imię. Jeszcze tego samego dnia na komisariacie zjawia się jednak Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), który zeznaje, że w nocy gdy doszło do gwałtu był z pijanym Adamem w parku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: